Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 2 hét...

Miért van az, hogy 2 hét alatt hízok 10 kilót, de ennek leadásához fél évre van szükség?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt hogy hízol 10 kilót? Ehhez napi szinten kb 7000E kalóriát kell enni. 2 hétig minden nap.
2017. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhh nem tudom azt tudom hogy a szüleim elutaztak két hétre és én azt kihasználva mindennap KFC-ztem de tényleg végig azt toltam... és nem mértem magam soha mert utáltam megtudni hogy 60 kiló fölött vagyok, de tudtam persze hogy így van. Aztán megmértem magam egyszer és 73 kg voltam... és ez a két hét volt az amikor intenzíven zabáltam, de persze máskor is becsúsztak a gyors kaják. És most több mint két hete fogyózom de egyszerűen nem mozdul a mérleg... Pedig futok heti 3x és a figyelek a kalóriabevitelbe és nem léptem túl! Nem fogyok egyszerűen, hízni meg olyan rohadt könnyű...
2017. ápr. 29. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor nem két hét alatt híztál meg.
2017. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi idő alatt meg egyáltalán minek létezik ilyen nagymértékű hízás...
2017. ápr. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!