Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyi időre van...

Átlagosan mennyi időre van szükség 20kg fogyásra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egyénenként eltérő, függ az edzésektől, táplálkozástól. Tegyük fel, hogy eddig mindent összeettem, nem számított semmi, cukros leveket ittam. Ha ezentúl vizet innék, odafigyelnék a táplálkozásra és heti 3x eljárnék konditerembe (ezt elkezdtem, voltam már néhány alkalommal) akkor kb mennyi idő szükséges? Nem azt várom, hogy megmondjátok hány nap kell, hanem milyen távlatokban gondolkozzak. 2 hónap? fél év? 1 év?stb
2016. febr. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon odateszed magad, fél év. De nem megy mindenkinek az ilyen tempós fogyás, ilyen-olyan okokból. De jó eséllyel nagyon sokat elérhetsz fél év alatt, az elején tipikusan könnyebben megy, mint a végén...
2016. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld.
2016. febr. 28. 23:36
 3/7 anonim válasza:
szia, minden ember mas, van aki egy szelet sutitol elhizik, van aki meg ehet 8-at is, meg sem latszik rajta. ha kitapasztalod egy het alatt, hogy milyen eris edzessel, mennyit fogytal, konnyen kiszamithatod, hogy mennyi ido szugseges. szerintem ugy fel ev :) sok sikert!
2016. febr. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20kg=20hét
2016. febr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen 20 hét 20 kiló, az utolsó pár nagyon nehezen megy le. Az utolsó 5 kilómmal 2 hónapja küzdök, még 2 hátra van, szóval nekem már csak fél kiló megy le hetente, de van, hogy csak 40 deka. Pedig tökéletes az étrendem és az eddzés mennyiségem is.
2016. febr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sőt! Kezdjük ott, hogy mit jelent nálad, hogy "odafigyelnék a táplálkozásra"????

Mert ez bizony nagyon sok mindenről való lemondást, más féle-fajta kajával való helyettesítést, stb. stb. igényel, az édes-kevés, hogy ezek után csak vizet iszol...

2016. febr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kajára TÉNYLEG odafigyelve, mellette sport, kb. fél év.
2016. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!