Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az orvosom diétát ajánlott az...

Az orvosom diétát ajánlott az egészségem érdekében, viszont a családom hátráltat benne, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni,vagy 10kg-ot is, tehát mostanában bevásárlás alkalmával barna rizset veszek, halat, sovány felvágottat, teljes kiörlésű magvas zsömlét, gyümölcsöket, zöldségeket,joghurtot, műzlit.

Erre az egyik az, hogy a felzabálják helyettem őket, és aztán meglepődve látom,hogy akarok csinálni valamit és nincs hozzá alapanyagom, a másik, hogy jönnek a hülye kérdéseikkel,hogy fogyókúrás kaját eszel. Múltkor rendeltem egy tál salátát a tesóm pedig egy shaormát, annyira csúnyán néztek.


2017. ápr. 30. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz velük leülni erről beszélni? Kicsit utópisztikus, de szerintem csak ez az egy megoldás van. Vagy pedig közösen vásároltok, és ők is azt veszik.


Számomra nagyon visszatetsző, amikor valaki vesz magának valamit, utána a család rájár...

2017. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Jó a kérdés, ugyanis ezt neked kell magadban kezelned. Mert ugye az ellenségeskedés csak ugyanazt váltja ki. Szóval türelmesnek kellene lenned, és nyugodtan, kedvesen megtanítani a családtagoknak az új életmódot, hogy nekik is hasznára váljon.
2017. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Djjjozsiiiii válasza:
100%
"szia Családom, az orvosom arra utasított kezdjek el diétázni, különben nagy baj lesz. Legyetek szíves ne járjatok rá a dolgaimra, mert akkor ez nem fog menni. Köszi"
2017. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem kell hűteni, azt a szobádban tárolhatod. Ha beszólnak miatta, mond csak meg az igazat, hogy azért kell, mert ők felzabálnák előled.
2017. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, aki hűtőt is tart a szobájában, de valljuk be, elég durva, ha a család elől is rejteni kell az ételt. Kommunikáció... Vegyenek ők is azt, ami tetszik nekik a tieidből, aztán ha nem segít, részvétem s tényleg zárd el, amit tudsz.


Ahhoz semmi közük, hogy milyen kaját eszel. Próbáld figyelmen kívül hagyni, hasznos, mert mindig lesznek emberek, akik beszólnak, bármit teszel. A táplálkozással kapcsolatban főleg sok megmondóember van.

Hogy lehet ilyen normál ételekbe belekötni, amiket te veszel, fel nem fogom.

2017. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!