Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani tininek...

Tudnátok ajánlani tininek bevállt fogyokúrát, vagy bármit, ami rövid idő alatt "hat"?

Figyelt kérdés
sziasztok. 4 hónapom lett volna arra,hogy leadjak 10 kilót. orvosok szabták ezt meg,mert egy szívgyógyszer beállításom lesz,és ezért kell. csak hogy közbe jött egy betegség,amivel 2 hónapig szinte csak feküdtem,szóval nem hogy lefogytam,de még híztam is 2 kilót. 169 centi/80 kiló. fontos lenne nekem ez a minusz 10-kiló,és már csak kerek 2 hónapom van rá. szóval,tudnátok ajánlani olyan fogyokurát,vagy valami "varázs"tablettát,éheztetni nem akarom magam ennyi idősen,mert az nem tul jó. illetve ha tudtok olyan mozgást,ami hatásos,de nem terhelem túl magam vele,mert ez is meg van szabva. nagyon fontos lenne nekem.. :(( előre is köszönöm szépen. 17/l

2017. ápr. 30. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kamu és esélytelen
2017. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

miért gondolod ezt ?

szóval ezt a 10 kiló minuszt felejtsem el ? :S

2017. ápr. 30. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hangzik úgy a kérdés, hogy blablabla 4 sor kamu aztán a lényeg, hogy mondjunk valami varázsszert, persze éhezni és mozogni ne kelljen, és persze valószínűbb 17 éves lánynál h 2 hónap múlva nyáron megy/menne ide-oda, ahol nem kéne túlsúlyosnak lenni bikiniben. Magyarul kamu kérdés. Arról nem is beszélve, hogy ismerősöm szívbeteg és neki is meg volt szabva, hogy fogynia kell 20 kilót. Orvos írt étrendet és 2 hetente kellett kontrollra menni, nem úgy ment ez, hogy gyere vissza 4 hónap múlva, aztán vagy lefogytál vagy nem.
2017. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

napi 4 liter víz

étkezések 8-kor, délben, 16 órakor, és 20 órakor

se cukor se kenyér

napi kétszer egyél főtt/sült ételt, egyszer gyümölcsöt, egyszer pedig zöldséget

kerüld a tartósított ételeket , inkább főzz otthon magadnak

csak soványhúst egyél (csirkét) és minél kevesebb tejterméket.

hetente minimum 6 órát tölts intenzív sporttal és ahova csak tudsz gyalog menj.

ha ezt szigorúan betartod és napi 1600 kalóriát eszel, valószínűleg le fogy menni az a 10 kiló.

2017. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahogy gondolod. én nem fogok magyarázkodni :) ha érdekel étrendet én is kaptam,amit eddig be is tartottam,de nem használt semmit. nem értem miért találtam volna ki ilyen történetet.
2017. ápr. 30. 11:32
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,betartom,és reménykedem :)
2017. ápr. 30. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
A négyes jó tippeket írt, de 10 kg akkor sem fog lemenni.
2017. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen szívgyógyszer az, ami két hónap múlva indítanak szigorúan, és 10 kiló fogyás után? Szívbeteget nem fogyókúráztatunk (kivéve ha az a szívének baja, hogy dagadt a test), amúgy is fogynak maguktól, csak vizesek, de arra vízhajtó a megoldás...
2017. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!