Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A baratnom fogyokurazik, es...

A baratnom fogyokurazik, es kezdek aggodni erte. Szerinteek ez normalis? Csak velem van baj? 14/l

Figyelt kérdés
Szoval marciusban kezddett fogyozni, amikor meghallotta, hogy egy osztalytarsunk 11 eves huga 30 (!!!) kilot fogyott 2 honap alatt. Ennek hatasara kezdett fogyozni. O 14 eves, 155 cm es 80 kg volt. Az elso heten koplalassal fogyott 5 kilot, majd elkezdttt enni de csak muzlit, igy most fogyott 1 honap alatt 7 kilot, de aggodom erte hogy ebbol baj lesz. Szerinte teljesen normalis 2 honap alatt 30 kilot leadni... Nektek mi a velemenyetek errol?
2017. ápr. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság...

Én pár hónappal ezelőtt így 14 évesen koplaltattam magam. Pedig nem vagyok hízós faja.

Ettem,mint a ló és egyáltalán nem híztam,normális súlyom volt. Utána egyre kevesebbet ettem annak érdekébe,hogy fogyjak. 5 kgt fogytam izomból.

Pedig eléggé izmos voltam. És ma már csupa csont vagyok.

Rájöttem,azért élünk,hogy azt élvezzük amennyire csak lehet. Ne vonjuk meg a kaját magunktól.

Amúgy 3 nappal ezelőtt ettem meg 12 darab oreos fánkot! xD

Ha gondolod írj! :) 14/l

2017. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd butaságot csinál és okkal aggódsz miatta.

Szólj a szüleinek, mert ilyen fiatalon így koplalni nem normális.

2017. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
100%
A heti fél kiló a javasolt, a heti 1 kg a maximum. Ha ennél gyorsabban fogy, akkor izomszövetet is veszít. Veled nincsen baj, nem a te felelősséged. Annyi a dolgod, hogy beszélj vele, keressen fel pszichológust. Onnantól ez már az ő (szülei) felelőssége.
2017. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!