Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok, de nem úgy táplálkozom...

Fogyok, de nem úgy táplálkozom mint ki fogyókúrázik, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Heti 1kg ot fogyok,de igazábol úgy eszek mint ki nemis fogyózik,hangsúlyozom SEMMI FOGYAST ELOSEGITO SZERT/GYOGYSZERT NEM FOGYASZTOK!!!! Es nem is norbi updatezek. Simán eszek péksutemenyt,fornettit,zsomléket napiszinten,sutemeny,edesseg,fánk,rantottsajt,krumpli,hamburgerek es meg sorolhetnam.....es fogyok.....Miert van ez?
2016. jún. 16. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért van mert kevesebbet eszel mint a napi szükségleted ezért a szervezeted nekiállt lebontani a feleslegesnek vélt izomzatod. A fogyás pedig nem akkor fog elkezdődni mikor te kijelented magadban hogy mostantól fogyni fogok vagy ha norbiupdatet eszel hanem mint ahogy először is írtam a kalória mínusztól. Csak épp az a bökkenő hogyha ilyeneket eszel akkor nem épp zsírból fogysz.
2016. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Indokolatlan fogyást okozhat daganatos betegség, pajzsmirigy betegség, cukorbetegség. Ha az étkezésed nem indokolja a fogyást, fordulj orvoshoz!
2016. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha viszont mégsem eszel kevesebbet mint eddig és úgy fogysz akkor javaslom,hogy nézesd meg a pajzsmirígyed.
2016. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ijesztő, de én akkor fogytam nagyon, amikor oviban összeszedtem valamilyen férget :S
2016. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Epp ezaz,hogy en nem eszek kevesebbet es megis fogyok...enis a feregre tippelek vagy a pajzsmirigyre :/
2016. jún. 16. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen USA ban ez divat volt. Bekajáltak egy kis gallantférget aztán fogytak. Lehet te is véletlen bekajáltál eggyet. De mindenkell menny el orvoshoz.
2016. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!