Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralni megyek, ott mit ehetek?

Nyaralni megyek, ott mit ehetek?

Figyelt kérdés
3napra megyunk a csaladdal nyaralni a temgerpartra.En most eppen sulyt tartok a napo 1400kcallal es mindennap grammra pontosan szamolom.Nyilvan a nyaralason nem szeretnek ezzel foglalkozni,viszont a 3nap alatt nem is szeretnek hizni.Altalaban ettermekbe megyunk ilyenkor, vagy pizzazni fagyizni.Sztetek ilyenkor miket egyek? Honnan tudom hogy kaloriakereten belul maradok e?
2017. máj. 3. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Étteremben ehetsz salátát és sovány húst, pizzát és fagyit kihagyod, helyette egyél gyümölcsöt.
2017. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyébként nem szoktál csalni akkor ez a 3 nap belefér vakáció alatt.
2017. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

3 nap alatt nem lehet 0.5kg-nál több zsírt hízni, biológiailag lehetetlen, még akkor is, ha napi 15.000 kalóriával léped túl a kereted. (bizonyították, sok emberrel etettek több napon keresztül 10.000+ kalóriát, mégsen híztak szinte semennyit)

Nyaralás a tengerparton=úszás, sétálás, labdázás stb, kinek mi, a lényeg, hogy sokat fogsz mozogni

2017. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Három nap alatt semmi nem fog történni, ha megeszel egy fagyit vagy két szelet pizzát. Túl ne egyed magad, de ne izzadj a tányér felett, automatikusan átváltva minden összetevőt kalóriává... Nyaralj nyugodtan, nem ez alatt az idő alatt fogod tönkretenni magad.
2017. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Ha súlyt tartasz nagyon fontos lenne, hogy már beálljon tudattalanul is, hogy mennyi az a mennyiség amit ehetsz.


Elvileg még fogyokura alatt is ehetsz mindent, csak megfelelö mennyiségben.

Miért ne ehetnél pizzát és fagyit?


Reggelire eszes egy zsemlét

délben egy fél pizzát

délután egy gomboc fagyit

este egy szelet kenyeret.


ezzel tuti nem léped át a kalória értéket, de még is mindent ettél.

A sulytartás legfontosabb része, hogy akárhova mész tudat alatt is tudjad mennyi a mennyiség amit megehetsz. Ezt egy idö után már kívánni sem fogsz többet.

2017. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan egyél bármit. 2 naptól semmi bajod nem lesz. Csak nem kell zabálni.

Pl. fagyiból ne egy óriási kelyhet egyél, hanem 1-2 gombócot.

2017. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne cseszd el a saját nyaralásod!


Én is számolom a kalóriákat (is), évekkel ezelőtt fogytam 30 kilót, azóta tartom a súlyom. ( 2.3 kg. állandó ingadozással).

De ha elmegyek 3 -4 napra pihenni, vagy egy-két havonta étterembe, egyszerűen kikapcsolom a "féket", és azt eszek amit csak megkívánok. A megszokástól annyit úgysem tudok zabálni ( nem esik jól), az meg nem érdekel ha felszalad egy kis plusz. Legfeljebb utána egy hétig szigorúbb leszek magammal.

2017. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyél olyat és annyi ételt, ami jólesik. Pár nap alatt nem történik kb. semmi, de ha olyan a diétád, hogy drasztikus váltás lenne a pizzázás és fagyizás, akkor ne tedd.

Én speciel magasról tennék a kalóriakeretre, persze (valószínűleg) nem zabálnám túl magam, annak semmi értelme. Ha nagyon elszánt lennék, akkor óvatosan ennék s inkább a diétámhoz illő, laktató, tápanyagdús ételt, de nem pörögnék rá az ismeretlen mennyiségű kalóriákra, az nem jó.

Megfelelő ételekkel éppcsak jóllakva megfelelő számú étkezés mellett én biztosra vehetem, hogy nem eszem magam túl, s ha nem fogyok 3 napig, az nem a világ vége, nyaraláskor élvezni kell a dolgot. Bár van, aki ilyenkor rengeteget mozog és fogy (van egy ultrafutó, aki nyaraláskor is lefutja a reggeli előtti maratonját... a legtöbben nem vagyunk ilyenek :D de ez nem baj).

2017. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!