Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az időszakos böjtölés alatt,...

Lakatos Janika kérdése:

Az időszakos böjtölés alatt, amikor nem ehetek lehet fehérje turmixot fogyasztani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónap alatt szeretnék leadni 10 kg-ot, Súlyzós edzést végzek 1 éve és 15 kg-ot szedtem fel azóta.

Jelenleg 90 kg vagyok 192 cm magassággal és kicsit szeretnék szálkásabb lenni. Rátaláltam erre az időszakos böjtre, aminek a 16/8-as változatát alkalmaznám ,ami annyit jelent, hogy 16 órán keresztül koplalok és 8 órán keresztül ehetek csak. Az lenne a kérdésem, hogy a 16 óra alatt fehérje turmixot lehet fogyasztani? 19/f



2016. dec. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, akkor az hol böjt? Semmit amibe kalória van, ez a lényeg. Én is ezt tolom évek óta amúgy, dél és este 8 között szem, én el vagyok vele.
2016. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Egyesek kicsit lazán veszik és mondjuk 2 korty kókusztejet vagy 3 szem csipkebogyót megengednek maguknak (én üres gyümölcsteát is, ha olyanom van. az is pár kalória), de igazából nullkalóriával böjtölsz, épp ez a lényeg.


Az összbevitel számít leginkább, nem kell aggódni, ha nem viszel be folyton fehérjét. Sokan napi 1 evéssel izmosodnak.

2016. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 8. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
192 centihez 80 kilósan gebe leszel fiúcska létedre.
2016. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!