Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó diétás...

Ez szerintetek jó diétás palacsinta recept?

Figyelt kérdés

100 g zabliszt

2 tojás

Víz

+ízesítés


Vagy:


3 evőkanál kókuszliszt

2 tojás

Víz

+ízesítés


Melyik sülhet ki jobban? Össze fog állni?



2017. máj. 5. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, én még ezekből nem csináltam palacsintát, de gondolom a kókuszliszt finomabb állagú míg a zab kicsivel durvább. Szóval csak így gondolati elmélet alapján szerintem a zabliszttel biztosabb. De szerintem keress rá a neten, h ki mit ajánl :)
2017. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is zablisztel csinálom a palacsintát de a mértékeket nem tudom sajnos megmondani mert mindig állagra csinálom csak.
2017. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz keserű az íze?
2017. máj. 5. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit íztelen lesz így. Banán, méz, eritrit, stevia, stb. segíthet rajta
2017. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem keserű,annyi,hogy kicsit keményebb lesz mint a sima lisztes,de tekerhető és kifejezetten finom.

Nyilván egy kis édesítőtől még jobb lesz.

2017. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha sósan csinálom, mivel tudnám ízesíteni?
2017. máj. 5. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam sütni és nagyon finom:

[link]


mondjuk ebben van tejtermék is

2017. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kókuszliszt nekem sose jött be s a keményítőforrás nélküli palacsinták, ha nem is szakadtak el, sosem lettek az igaziak. Úgyhogy inkább a zabos, de keverheted is a zabot kókuszliszttel... Nekem a palacsinta nem diétás semmiképp, de ez ember- s diétafüggő. De tojásonként 5 dkg lisztfélével valamivel jobb, mint szénhidrátosabban, ha az én diétámat s jóllakásomat nézzük (esélyes, hogy az emberek zömét jobban laktatja a tojás, mint a liszt, plusz így a nap többi részében nem kell annyira rámenni a fehérjére - bár a palacsinta tölteléke is lehet fehérjés).

Olyat sosem próbáltam, de egy fehérjeporos palacsinta inkább nevezhető diétásnak.


A sósakat sajttal vagy sült zöldséggel (főleg káposztával, de lecsósan is jó) szoktam tölteni, de sós túrós is lehet, pástétomos és nyilván még igen sokféle.

2017. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sós verzióban a hortobágyi palacsintához szoktam készíteni :)
2017. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb palacsinta(és finom is) hogy egy turmixgépbe teszünk 1 banán,2 tojást és esetleg pár evőkanál zabpelyhet vagy zabliszet..Ebből az adagból kb.8 közepes amerikai palacsinta jön ki,nincs benne hozzáadott cukor,illetve még esebbért lehet növelni a banánon,de nekem még azok felelni :) Néha a turmixba csokis fehérjeport is teszek vagy görög joghurttal összekeverem és úgy öntöm rá
2017. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!