Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szülés utáni kis pocakom...

A szülés utáni kis pocakom nem bírom leadni - mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éves a legkisebb gyerekünk, úgy érzem, normál testsúlyom van, de a hasamról nem megy le a kis felesleg.


Tornáztam már fél évet folyamatosan kifejezetten hasra, de maradt a kispocak.


2017. máj. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem a tornától megy le a zsír, hanem a kalóriadeficitben evéstől...
2017. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én kifejezetten fogyni nem akarok mindenhonnan, márpedig eddig is ez történt: ha fogyok 2-3 kilót (de minek?), akkor sem tűnik el a hasam.
2017. máj. 6. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Márpedig ha fogysz,akkor mindenhonnan fogysz,lehet neked onnan megy le utoljára a zsír.
2017. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Vizsgáld meg magad! Biztos hogy zsír? Nem lógó bőr? Ha kötényhas, az semmilyen diétától nem tűnik el.


Vagy nem nyílt szét a hasizom? Lefekszel a hátadra, felhúzod a lábad, megemeled a fejed, mintha hasprést csinálnál, de minimálisan és végigtapogatod a középvonalat, hogy egyenletes-e. Ha befér az ujjad vagy több, akkor szétnyílt és azért áll ki a pocak. Az se tűnik el diétától.

Gyógytorna vagy ha olyan mértékű, akkor sebész. Utóbbi eset nem esztétikai probléma, ha eü-i.

2017. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Mivel legkisebb gyerekről beszélsz, így feltételezem, hogy már hármat szültél. Ennyi terhesség kinyújtja a bőrt, ami lógni fog a hasadon.
2017. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen, 3 van.

(Szüléskor biztos szétnyílt az izom, mondta is az orvos. Most nem tudom.)


Nem mondanám, hogy lóg a hasam, inkább csak előredomborodik kissé. Kissé jobban, mint ahogy én szeretném.


(Akkor ez nem kötényhas, ugye?)


Ha tornázással nem tűnt el, gyógytorna még reális eséllyel segíthet? (Azért műtetni lehetőleg nem szeretném - egyelőre.)

2017. máj. 7. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennire nagy? Nem csak te látod annak?
2017. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!