Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen dietaval lehet 1 het...

Milyen dietaval lehet 1 het alatt 1-2 kilót leadni?

Figyelt kérdés
Illetve 1 hónap alatt, hogyan lehet làtvànyosan fogyni? És mi a véleményetek a 2hetes zöld teás diétáról?

2017. máj. 7. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy hogy 1 nap megiszol 3.6 liter vizet! Akkor ehez hasonlóan étkezel mint én... pl most a reggelim 1 szelet teljes kiörlésű kenyér 2 tojás 3 tojásfehérje 1 nagy paradicsom, 1 retek, 1 uborka meg egy hagyma és ezt eljátszod két óránként. lefekvés előtt meg 3 órával nem eszel. Mozogj sokat és tudd hogy hol a mérték a kajában! :)
2017. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyors fogyasnak semmi értelme sincs, vissza fogod hízni. Én most 4 hónap alatt 11-12 kgot fogytam és semmit sem csinalok, csak mindenből kevesebbet eszem és heti 1x megengedem magamnak, hogy tényleg jól lakjak és kicsit elengedjen magam. Emellett kb 8kg utan elkezdtem futni heti 3x. Régen ott buktam el, hogy egyből sokkal kevesebb kaja és edzés, természetesen feladtam. Sok sikert, de a gyors fogyas vissza is fog jönni!
2017. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van, a gyors fogyás általában koplalással vagy csodagyógyszerekkel történik, amit ugye nem lehet végtelen időkig csinálni, utána pedig duplán jön vissza. Ha TÉNYLEG sok rajtad a felesleg és nagyon szemetet eszel most, a fogyókúra elején lemehet heti 1-1.5kiló is, de az egészséges olyan heti fél kiló max. Mozgás (heti3-4óra) sok gyümölcs-zöldség, teljes kiörlésű gabonák, zsírszegényebb húsok pl szárnyasok, kevesebb cukor, zsír, só, napi 2-3liter víz és pluszba a zöldtea, citrom, gyömbér és a csípős ételek gyorsítják az anyagcserét.
2017. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!