Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen viselem a...

Nagyon nehezen viselem a diétát. Másnak is ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

130 kg vagyok... Ebben az évben próbáltam fokozatosan csökkenteni a kalória, szénhidrátbevitelt, de akkor is nehéz volt nagyon.

Most drasztikusan próbálom, az első heteket túlélni, hátha utána jobb.


Alig tudok gondolkozni, mindenki irritál, legszivesebben veszekednek mindenkivel.. Folyton álmos is vagyok. Csak sírni és aludni szeretnék...


Mindenkinek ennyire nehéz?


2017. máj. 8. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak annak, aki drasztikusan csökkent és nem eszik eleget.

Nem tudom, pontosan mit csinálsz, de a helyedben én keresnék egy jó dietetikust, aki ad személyre szabott étrendet, amibe bizonyára a kedvenceid is beleférnek.

2017. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért, mit eszel egy nap?

Két dolog miatt lehet bajod.

1.: rosszul eszel, azt hiszed, ha napi egy almát és egy salátát eszel csak attól fogysz

2.: neked az evés az életed és nagyobb örömet okoz enned mint az hogy vékony legyél

De szerintem csak szimplán nem most jött el a te időd. Én is nehezen viseltem az életmódváltást, amikor nem akartam igazán, mert csak annyi volt, hogy nem tetszettem magamnak. Ehhez valami nagyon rosszat kell átélned és nem azt, hogy beszólt az osztálytársad meg hogy nem jön rád a nadrágod

2017. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1300 kcal, 120 g ch. Egészséges ételeket eszem
2017. máj. 8. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Hát akkor valószínűleg nem akarsz még igazán lefogyni, de ez nem baj, eljön majd az is :) Engem széjjel dagadtoztak a suliban, anyám is, a "barátaim", a volt párom legjobb haverja... és nem fogytam le mert úgy voltam vele hogy nem létfontosságú... Aztán amikor az egészségemre is ráment a sok gyorséttermezés, na akkor kezdtem el jól étkezni :)

2017. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az a 1300 kcal és 120 CH, ekkora súlyhoz! 1300-at egy 150-160 centis, 40-45 kg-s nő fogyaszt, ha fogyni akar.


Túl drasztikus a váltás, ezért vagy rosszul.

2017. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán felemelheted ezt 2000 kcal-ra 130 kilóhoz.
2017. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyit egy alacsony nő eszik max, aki ráadásul sovány. Egyél min.2200at, majd azt csőkkentsd idővel.
2017. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz az anyagcserém, 2000 kaloriaval híztam el.
2017. máj. 9. 18:19
 9/11 anonim ***** válasza:

"2000 kaloriaval híztam el."


Az teljesen kizárt! Biztos hogy nem híztál el ennyitől. Jóval több volt az, csak nem tudsz róla. Vagy pedig hormonális betegséged van.

2017. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pedig így van. Nincs betegségem.

Nem vagyok hülye, hogy ne tudjam kiszamolni a napi kaloriabevitelt.

2017. máj. 9. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!