Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25L 170cm magas vagyok es...

25L 170cm magas vagyok es olya 78-79-80 kg körül lehetek! És akár, hogy is próbálkozok le fogyni mindig vissza jön! Mit csináljak? Torna? Futás? Diéta?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek akarsz fogyni? Ez tök jó súly.
2017. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos a pocakra megy a kg máshová annyira nem :( és nekem ez igy kellemetlen és szeretnék ellene valamit tenni! Futni jártam le ment jó pár kg de még is vissza jött!
2017. máj. 8. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jó súly, én is 170 cm vagyok és voltam 80 kg sajnos, már lefogytam 55-re. Kérdező, mit és mennyit eszel egy nap, mennyit mozogsz egy héten?
2017. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Csak ugy magatol nem jon az vissza..abbahagytad gondolom a mozgást..elég egyszerű,újra kell kezdeni..olyan nincs,hogy lefogyok es dejo,ugy maradok,ha visszatersz a regi eletviteledre,visszajonnek a kilok..

Egyebkent aterzem a helyzetedet,tok ugyanezekkel a parameterekkel rendelkezem,most kezdtem újra tornazni,es valoszinuleg elkezdek 160gr ch diéta szerint kajalni megint,nekem ezek beváltak.sok sikert

2017. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%

Vannak, akik ducibb testalkatúak,nincs ezzel baj.

A lényeg, étkezz egészségesen, ne egyél nem egészséges dolgokat, és mozogj rendszeresen. Az egészséges életmód fél siker!

2017. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván nem jó életmódra térsz át fogyás után, ha visszajön... Egy jó étrenden nem kéne túlenned magad. Most számoltam ki a napomat. Én igazán szeretek enni, nem keveset, de pompásan, a feltétlenül szükségesnél jobban is jóllaktam kalóriaigényemen belül, élvezetes ételekkel. De tudok olyan stílusban enni, hogy túl kell egyem magam, ha nem akarok éhezni. Vagy ha az ember kalóriaigénye nagyon pici, akkor talán mozogjon többet, az úgyis kell az egészséges élethez. Keresd meg a hibát, valamit rosszul csinálsz...
2017. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha hasra hízol, szinte biztos, hogy jót tesz az inzulinrezisztens diéta. Megfontolt mértékű, lassan felszívódó szénhidrát, rendszeres étkezés. Sose edd túl magad és sose éhezz. A gyors felszívódású szénhidrátokat nagyon mértékkel kell fogyasztani és mindig kell hozzá enni lassút is. Pl gyümölcs mellé teljeskiőrlésű kenyér. Az extra gyors pl cukorbomba torta, cukros fagyi csak nagyon ritkán fér bele. Ezt a diétát egész életedben kell tartani, hozzá a heti 3 edzés, szinte bármilyen jó lesz.

Nézz utána, először kényelmetlen, de aztán megszokható és kellemes életmód ez.

2017. máj. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nálad háromszor annyi idős férfiként vagyok ennyi. Megítélésem szerint én sem eszek nagyon sokat, viszont tény, hogy keveset mozgok. Tapasztalatom szerint a lényeg, hogy az ember legyen annyira elfoglalva napi munkával, tevékenységgel, hogy ne gondoljon az evésre. Ha meg enni támad kedve, akkor inkább igyon vizet vagy teát, mert a gyomor teltsége is befolyásolja az éhség-érzést.
2017. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát reggel amikor felébredek soha nem szoktam enni semmit se, ebédre is annyit eszek,hogy jól lakjak meg vacsorára is! Ebédnél nem úgy eszek,hogy púpozottan van előttem a tányér, vacsorára is ugyan így 1 szelet kenyér mellé párizsi,sajt, paprika meg ilyeneket eszek! Sajnos mozogni nem nagyon teszem mostanában :(
2017. máj. 10. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!