Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hasból fogyni?

Hogyan tudok hasból fogyni?

Figyelt kérdés
A felülés és a hasprés segít? Ha igen akkor heti hány alkalommal és mennyit csináljak? Esetleg valami amit ne igyak vagy egyek? Az a baj hogy ha hízok akkor csak hasra és csípőre és ezt a feleslegemet szeretném leadni, csak azt nem tudom hogyan.

2017. máj. 9. 19:15
 1/4 anonim válasza:

Állítólag olyan nincs hogy csak hasbol fogysz.Fogysz mindenhonnan,de szerintem próbálj meg egészségesebben enni+mozogni. pl én csak teljeskiörlésű kenyeret eszem és a cukrot is kerülöm,helyettee Xilitet,barnacukrot..stb eszem (épp mi akciós:D) és nagyon sok zöldséget,gyümit és husit eszem:)mellette meg heti 3x eljárok edzeni:)

Így rajtam sincs felesleg és nem is aggodom mar miatta!

Rajtam így m

2017. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja éés első vagyok még mindig:D youtubon a"fitnessblender"nevű csatornán nagyon jó edzéseket találsz,ha nem akarsz edzőterembe menni! Remélem tudtam segíteni :)
2017. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látszik hogy egyes emberektől hallott agymosott, maradi szövegek maradtak meg benned.

Hasból nem tudsz fogyni, nincs helyi fogyás, a fogyás a zsír mindenhonnan fog majd lemenni, szépen sorban, kb arányosan.

A felülés, meg hasprés egy maradi hülyeség aminek semmi értelme. Erősítésnek mondják de nem segít csak a hátad teszed tönkre. Javaslom a fegyencedzés alapjait ha erősíteni akarsz, de fogyáshoz megfelelő kardió edzés kell, futás, biciklizés, úszás, lépcsőzés. és persze fontos a kaja. Nem szabad minden szemetet megenned, de legfontosabb a kalóriákat kell figyelned és a bevitt kalórián túl kell kalóriát égetned. Ez a lényeg leginkább a fogyásnál és ne 1 hónap alatt várj eredményt, kb fél év is lehet, de első pár hétben lesz látvány, akkor 3-4 kiló vizet fog kidobni a szervezeted az látványos fogyás lesz, de ez lefog lassulni, ha heti 1 kiló lemegy az teljesen jó. És ne éheztesd magad, mert akkor ha utána telezabálod magad dupláját hizod vissza.

2017. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs helyi fogyás. has tájéki zsírt a megfelelő étrend tünteti el, semmi más. tornázhatsz, de a zsírt le kell adnod diétával, ha tetszik, ha nem.
2017. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!