Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy segíthetek a 30 éves...

Hogy segíthetek a 30 éves barátomnak? Le akar fogyni, de mindig elrontja a diétát és megeszik 6 sajtburgert. Aztán otthon egy tábla csokit és depizik hogy duci.

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, neki kell önuralmat gyakorolnia. Ha ő nem akarja, akkor te se tudsz semmit tenni. Jó, nyilván "akarja"... de ahhoz tenni is kell, nem csak akarni.
2017. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mindig azon sír h mennyire dagadt és rinyál. én amúgy nem vagyok egy vékony alkat de egyszerre 6 sajtburgert nem tudnék megenni.
2017. máj. 13. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, ezt neki kell kezelnie, más nem tud az ő agyával dönteni...
2017. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nem bír leállni az evéssel... nem akarja , te nem akarhatod helyette! Különben egy diéta 3 hónap kb ennyit nem igaz nem lehet kibírni
2017. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nagyon egyszerű, csak egészséges kaját vegyetek, és akkor nem fogja ezeket a szarok enni. Meg nem árt 1 kis mozgás, hogy többet ehessen. Igazából ha fogyni akarsz akármit ehetsz csak az a lényeg hogy kalóriadeficitbe legyél. Persze akkor egészséges a fogyás ha normális tápanyagú kajákat eszik.
2017. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Különben egy diéta 3 hónap kb ennyit nem igaz nem lehet kibírni"


Nem. Ha nem az a cél, hogy lefogyj, hanem az, hogy úgy is maradj, akkor ez rohadtul nem három hónap, hanem egy szemléletváltás kérdése.

2017. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgysem 3 hónap, milyen butaság ez? Nagy felesleg és lassabb fogyás esetén évek is lehetnek. Jó, elvben bárki tud gyorsan fogyni, de én inkább maradok így, mintsem végigéhezzem a napot és kaparjam a falat nonstop, ami a heti 1000 kcal deficittel jár. Persze, lehet mozogni, évek óta igyekszem, de sok nem megy. Persze, van az a motiváció, de nem mindenki akar annyira lefogyni. Nekem mindegy a tempó, csak élvezzem az utat.

A kérdező barátja nyilván nem igazán akar fogyni. Lehet, hogy zavarja a súlya, de eszében sincs komolyan, tartósan tenni a céljaiért. Láttunk már ilyeneket itt. Fogyni akar, kérdést ír ki, de kijelenti, sportolni s az étkezésén változtatni nem fog. Nos, anélkül nem megy.


Meg lehet próbálni, ahogy írták, hogy otthon csak bizonyos ételek vanmnak, de nem ér semmit, ha valaki csokit akar enni. Venni fog. De bizonyos esetekben segít, ha a jobb s laktatóbb étel érhető el könnyen. Persze abból is lazán túl tudja enni magát, ha igyekszik. Nekem pl. mit sem ér, hogy csak a saját, jó ételeimet eszem. Így is figyelnem kell a mennyiségre (milyen meglepő). Ami esetenként átkozottul nagy fegyelmet s áldozatokat igényel s erre nem mindenki hajlandó (én sem, inkább keresek új utakat, de nem adom fel).

2017. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!