Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A főtt krumpli most akkor...

A főtt krumpli most akkor hízlal vagy nem? Dietaba/fogyokura idejen lehet enni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok a kemenyito benne,a szenhidrat nem ilyen valaszokat varok.Ha mondjuk megeszek kb 20 kocka fott krumplit akkor hizhatok-e vagy nem.Mindenhol mast olvasok van ahol ajanljak koretnek van ahol teljesen ellenzik akar magaban is.

2017. máj. 20. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kalória többlet az, ami hízlal, nem egy étel. Mérd le a burgonyát, számold bele a napi keretedbe, napi makróidba, és nincs vele gond. Ha unom a rizst, kölest, én is eszem főtt burgonyát, nincs vele sok baj.
2017. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...tehat nem fogok tole hizni ha normal mennyisegben eszem ?:)
2017. máj. 20. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem az hízlal,hanem a rengeteg csoki,süti,péksüti--> édesség meg a cukros üdítők.

Ha ezeket elhagyod,garantáltan fogyni fogsz. És én normális (emberes) reggelit,ebédet,uzsonnát meg vacsorát eszem. És eléggé sokat fogytam mikor a fincsi cukrot elhagytam. Rengeteget ettem cukros hami-nyamikat. Pl. Fél liter cola, 1 liter/nap sió/nap stb. Meg 1 üveg nutella, 2 tábla csoki, csomó péksütemény meg nápolyi,keksz.

Szóval ezektől fogsz hízni,ha mindennap sokat eszel belőlük nem pedig az egyszeres sült krumplitól

2017. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. máj. 20. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan! Jol irja az elso,a kaloriatobblet hizlal.En batran eszek krumplis tojast egy vacsira megvan 300kcalbol olajjal egyutt es jol is lakom finomat is ettem:)
2017. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal, bármiből is jön. Az édességek és a liszt elhagyása semmire nem garancia, úgy is lehet akár hízni is, nyilván. Csak sokaknak úgy sokkal nehezebb.


Belefér a krumpli, hoghyne. Ez a te diétád s nincs mágikus étel, amitől tuti hízol, a mennyiség fontos. No meg az egészség. A cukrot (nem a gyümölcsbelit) nem ajánlanám, de némi krumpli mehet. Bár tudom, ezzel nem mindenki ért egyet.

2017. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos valaszokat!Mindenkinek ment a zold like:)
2017. máj. 20. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

100 gramm főtt krumpli 86 kalória. De azt is bele kell számolni, hogy milyen laktató.

Amúgy ezt a 20 kockát nagyon felejtsd el, ne így számolj és ne kényszeresen számolj! Akkor, ha nem görcsölsz ezen sokkal könnyebben megy majd a fogyás

2017. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom...:)
2017. máj. 21. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Krumpli laktat,eltelt,tele vitaminnal és nincs benne sok kaloria
2019. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!