Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámolgatós oldal...

Kalóriaszámolgatós oldal megvan valakinek?

Figyelt kérdés

Arra az oldalra gondolok, ahova nekem kell beírnom a mennyiségeket, hogy miből mennyit ettem, és helyettem kiszámolja az energiát, szénhidrátot,fehérjét és a zsírt?

Egyszer megtaláltam már az oldalt, de nem mentettem el!:-(

Köszönöm szépen annak aki segít nekem!:-)


2011. nov. 9. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
kcal.hu
2011. nov. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy, de nem erre gondoltam!:-)

Van egy olyan, hogy én írom be, hogy ettem pl: 65 g kiflit, és helyettem kiszámol mindent.

2011. nov. 9. 07:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez is olyan.

Kiválasztod amit ettél, esetedben a kiflit (sütőipari termékek között van), rákattintasz arra a sorra ahol 100 grammban mutatja a kalóriát, beírod hogy 0.65 és pipát nyomsz.

Kiválasztod a következő kaját, beírod, pipát nyomsz, stb.

A bal felső sarokban van egy összesít gomb ami kiírja a beírt kajákat listában és összesít.


Sajnos én másikat nem ismerek, de majd hátha valaki.

2011. nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm, akkor ne haragudj, én nem vettem észre, hogy ezt így is lehet!Tökéletes, pont erre gondoltam!!:-)
2011. nov. 9. 07:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2011. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KEdves válaszoló, ezt eddig én sem tudtam, köszi. A válaszaidat felpontoztam, megérdemled.
2011. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Angol nyelven van ez: [link]


Szerintem nagyon jó, én az iPhone alkalmazást használom. Rengeteg infó benne van a keresőjében, olyasmi is, amiről kb. lövésed se lenne, és valamit tippelni kell. Ha meg valamilyen terméket felviszel, az felkerül az adatbázisba, és onnantól mindenkinek elérhető lesz, meg te is újra hozzáférsz. Örülnék, ha több magyar használná rajtam kívül, mert akkor egyre több és több magyar termék is fent lenne és kevesebbet kellene bogarásznom. Amúgy fehérje-zsír-szénhidrát arányt is számol, és szép kis grafikonokat csinál az elmúlt napjaidból, súlyod, centijeid alakulásáról, meg mindenről. Szerintem nagyon klassz!

2011. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen neked is!!
2011. nov. 9. 13:54
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Közben megtaláltam én is amire gondoltam:


[link]

2011. nov. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!