Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám le a túlsúlyom?

Hogyan adhatnám le a túlsúlyom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt három hónapban híztam 13 kilót, 41 kg-ról 54 kg-ra. 153 centi magas vagyok. Nem igazán esztétikus az alakom ennyi túlsúllyal. Kövérnek érzem magam. Hogy adhatnám le egészségesen és tartósan?

18/l


2010. máj. 17. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:

de korán írtál:)

csak sporttal és megfelelő étrenddel tudod leadni a fölösleges kilóidat

kerüld az édességeket, a chipseket és az olyan "ételeket", amire az embernek amúgy sincs szüksége

fogyassz naponta zöldséget, gyümölcsöt, fehérjét(tejtermékek, húsok, halak), rozskenyeret...szóval egészséges dolgokat. igyál sok vizet, ami lehetőleg szénsavmentes legyen

sportnál döntsd el mit szeretsz, mi a számodra megfelelő. én az úszást javaslom, általában ez mindenkinek megfelelő, hiszen nincs életkorhoz kötve, és tehermentesítve mozgat át. és persze remek alakformáló

de ezenkívül bármi más is jó, bringa, aerobik, stb.

a lényeg, hogy heti 3x csinálj valamit:)

remélem tudtam segíteni

17/L

2010. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, amit még kihagytam, az az, hogy ne egyik napról a másikra várd a csodát. nem hirtelen fogsz fogyni, hanem lassan, de fokozatosan. ez az egészséges és tartós fogyás!
2010. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pataki Éva válasza:
Szia! Ma már írtam ebben a témában. Nincsenek csodaszerek, a megfelelő egészséges táplálkozás és a mozgás a titka.Sajnos ma már a zöldségek gyümölcsök sem azt tartalmazzák ami elég, és megfelelő volna. Én találtam egy egészséges táplálékot, amivel ledható és megőrizhető az egészség és a normális testsúly...bővebbet levélben evabusines@gmail.com Írj! :)
2010. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
153 cm-hez az 54 kg tökéletes, előtte 41 kgosan csontkollekció voltál
2010. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy kövér.

Én vagyok a kövér 153 cm/63kg-mal.

2010. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!