Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a zacskóslevesről?

Mit gondoltok a zacskóslevesről?

Figyelt kérdés

Fogyókúra idején sok folyadékot kell bevinni. Ebbe beletartoznak a levesek is. Viszont ha nincs időm levest főzni, és más sincs éppen itthon, lehet zacskóslevest enni?

1 adag kb 100 kalóriát tartalmaz, viszont olyanokból áll, hogy: olaj, keményítő, búzaliszt,cukor, karamellizált cukor, stb...nem hangzik vmi jónak...:S


2010. máj. 17. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tele van jó sok szeméttel! Én tuti nem ennék ilyet. Inkább mikor van időd, csinálj egy jó nagy adag levest, és fagyaszd le kis adagokban, akkor csak fel kell engedned.
2010. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor ezt fogom csinálni.:)
2010. máj. 17. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem enném meg.

Nagy adag zöldségleves magától megfő egy óra alatt, napokig eláll, egészséges, és tudod, miből van.

2010. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
volr egy pár hónap amikor külföldön dolgoztam. semmi időm nem volt főzni, vacsorára általában piritóst és zacskós levest ettem. emellett sokat fogytam (igaz egész nap rohangáltam) most sincs olyan jó alakom mint amilyen akkor volt. nem az mondom, hogy jobb mint a hagyományos leves de ha néha az ember ezt eszi nem lesz semmi baja.
2010. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!