Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges egy kis fogyást...

Lehetséges egy kis fogyást elérnem?

Figyelt kérdés

3 hét alatt mennyire látszódna hogy fogytam,ezzel a módszerrel:

suli 1 szendvics teljes kiörl.kenyérből

suli 1 kis ebéd

otthon narancs alma

1 óra futás minden nap

200 felülés minden nap

semmi idésség



nem kell sok kg.ra gondolni, kb 2-3 kg felesleg.

csak szeretném,hogy a hurkáim eltűnjenek.

lehetséges ez 3 hét alatt? mert hát jön a ballagás,és a nyár:):)

56kg,165cm lány


előre is köszönöm;)


2010. máj. 17. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fogyóztál, és tényleg befogod tartani a szabályokat, az eredmény 1 és fél után látható lesz...hajráá :)) mindent bele! menni fog...
2010. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mondcxsak rajtad milyen felesleg van? az a minimum ami ott van a szervezetednek szükséges. nem jó, ha csak csont, bőr és hús vagy. szükség van minimális zsírra. azt emészti fel a szervezet, ha lebetegedsz és egész nap nem eszel semmit. nem vagyok fogyás ellenes, de szerinte4m te az a tipikus deszka lány vagy (már nem sértésnek szántam, úgyhogy bocsi a rossz fogalmazásért) akinek lapos a hasa, kicsi a feneke vékonyak a végtagjai és a legtöbb esetben sajnos nagyon kicsik a mellei. ez az egy rossz az ilyen alakban...

szóval szerintem inkább ne akarj fogyni. ha valaki azt mondja rád, hogy kövér vagy esetleg duci vagy, akkor az csak irigykedik és féltékeny az alakodra.

2010. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!