Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmot akarok felszedni hogyan...

Izmot akarok felszedni hogyan tovább?

Figyelt kérdés
174cm vagyok és per pillanat 83kg vagyok és szerintetek fogynom kéne elöbb vagy elkezdhetem az izomnövelést?

2017. máj. 27. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fogy irány a kondi terem. Meg ha módodban áll akkor egy edző aki összeállít neked egy személyre szabott programot.
2017. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szálkásítanék előbb, alegtöbben ezt teszik.

Ha nem vagy maxra kigyúrva (nyilván nem, akkor nem így fogalmaznál és tudnád, mi merre), akkor van rajtad fölösleg, ha kevés izmod van, akár huszonvalahány kiló is.

Egy ideig szálkásítás, majd tömegelés a "legjobb", de ha az tetszik, tömegelhetsz először, csak akkor sok hónapig elég zsíros leszel. De az is OK, ezt neked kell eldöntened.

2017. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak 83 kiló hova szálkásítson? Ha szálkásít nem marad ereje az edzésre. Az edzés miatt amúgy is fogyni fog.
2017. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek, aki nem egy igazi "zsírdisznó", annak edzéssel, izomépítéssel érdemes kezdeni, mivel az növeli a test kalóriaigényét, s jótékonyan hat az anyagcserére. Megfelelő izomzattal és jobb anyagcserével sokkal könnyebb és egészségesebb szálkásítani.
2017. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 28. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!