Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-8kg-t szeretnék fogyni,...

5-8kg-t szeretnék fogyni, mire figyeljek, lent a kajálásom, napiritmusom?

Figyelt kérdés
42 éves nő vagyok. Itthonról dolgozom, tehát keveset mozgok. Van, hogy egy héten több napon is sehova sem megyek, de ha igen,akkor 2-4órát is megyek, intéznivalótól függően. Búzalisztet nem eszek, nagyon ritkán tiszta rozskenyeret Reggeli: rizs+virsli, vagy főtt tojás+paradicsom, paprika...kolbász, főtt krumpli, vagy gyümölcs vagy semmi, ritkán zapkása mézzel gyümölccsel. Ebéd: Rizs+pörkölt/sült hús+savanyúság/nyers zöldség/párolt zöldség, vagy húsleves rengeteg zöldséggel rizstésztával, rakott kaják, ritkábban főzelékek, krumplis ételek, ezek a legjellemzőbbek. Vacsi: nincs, vagy az ebédből ismét, vagy joghurt+kakaós puffasztott rizs, esetleg+gyümölcs. Hetente többször esténként legalább 5 túró rudi. Van ,hogy vacsi után, van, hogy vacsi helyett. Búzalisztes cuccot havonta kb 2-4 alkalommal eszek. Vagy hamburger, vagy péksüti, vagy nagyon ritkán pizza. Az étkezéseknél írt zöldség esetek 70-80%-ában megvan, de van, hogy anélkül eszek. A mozgás kevés, az édesség sok, a zöldségféle, gyümölcs kevés, vagy min változtassak, hogy fogyjak? A víz az napi 1-1,5l. A szobabicikli beillik mozgásnak jelen esetben,vagy az csak a lábakra "hat"?
2017. máj. 28. 00:22
 1/6 A kérdező kommentje:
178/76kg vagyok, és a derekamon, csípőmön és a combjaimon gyűlt fel felesleg leginkább.
2017. máj. 28. 00:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg persze hasam lett. De az már sikeresen megindult lefele.
2017. máj. 28. 00:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Húst egyél, zöldséget, túrót, tojást. Rizst ritkán, krumplit, kolbászt, virslit, túró rudit felejtsd el egy időre. Napi 3 liter víz mehet és a szobabiciklit tekerd minden nap.
2017. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég sok a gyors CH, így kevésbé laktat, fehérjéből szvsz mehetne több.


Mozgás kevés, pedig azzal lehetne anyagcserét gyorsítani, kalóriaigényt növelni, s sok jó hatást elérni. Szobabicikli jó, de kellene mellé teljes testes izomerősítés, annak a szervezeted örülni fog, jó törzsizomzat pl. jó a hátfájások ellen.


A zapkását csak elírtad, vagy tényleg úgy mondják néhol? Már egyszer találkoztam a szóval itt.

2017. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!

A zabkását csak elírtam. De nagyooon!!

2017. máj. 28. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, csinálhatnánk együtt. Én is kb 8 kg-t akarok leadni, segíthetnénk egymást. 39/N
2017. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!