Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komoly kardio, HIT es sulyzos...

Komoly kardio, HIT es sulyzos edzessel es 1300-1500kcal etrenddel (szenhidrat szegeny, magas feherje) le tudok dobni 15kg-t junius 1. tol augusztus 12. ig?

Figyelt kérdés
80Kg vagyok 180cm magas lany augusztusra szeretnem elerni a 65kg-t. Lehetseges ez heti 5-6nap 1 oras edzessel es etrenddel?
2017. máj. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egészségtelen tempó és a kalóriamennyiség is a legtöbbször bizonyára enyhe koplalás egy ekkora s viszonylag aktív ember esetében. Ha nem az, akkor pedig nem megy le ennyi zsírból. Heti 1 kiló is elég tempós, az se megy akárkinek, de fölötte nem reális, ha nem nagyon kövér valaki.
2017. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiszámoltam megint. Egészen hangyányit túlzott, ha csak a számokat nézzük s zsírból fogyást veszünk. Határeset. De jobb lenne kicsit lassabban fogyni. De nem mindegy? Csináld, ahoigy tudod, egyél többet, ha éhezel vagy heti 1 kilónál gyorsabban fogysz s lesz, ami lesz. Senki meg nem mondja, hogy konkrétan neked menni fog-e ez. De kicsit túlzottak a reményeid.
2017. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Akkor nem lehetetlen? Augusztus utan emelnek a kaloria bevitelen 1700ra az edzes maradna ugyanigy es az a kaloria bevitel megfelelo ennyi edzeshez.
2017. máj. 28. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
76%-ossal ellentétben szerintem biztosan irreális ez a cél. Most van rajtad zsír és mondjuk úgy, hogy túlsúly, de a 180 centihez a 65 kiló inkább a normális alsó tartománya. Ha 90 kilóról indulnál, akkor reális simán a 15 kg mínusz, így szerintem az utolsó 5 kiló kínkeserves lesz. Inkább számolj rá többet, vagy tűzz ki egy reálisabb célt és egy FORMÁT, ne pedig méretbeli paramétert. Ugyanis a sport is nagyon bele tud szólni a testkompozíciódba, és lehet a 65 kg tényleg kevés lesz az aktív sport mellett (és jobban fogsz ennek ellenére kinézni).
2017. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ha format elerem amot szeretnek es mo djuk a sulyom 70 mar akkor is boldog lennek. Csak a 65 egy irany suly
2017. máj. 28. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, elvégre ez a fogyás nem 15 kiló zsír lesz, hanem kb 10 kiló zsír, meg 4-5 kiló víz. De minek ársz júni 1ig? Holnap hétfő, simán lehetne kezdeni, új hét, új lehetőségek nemde?
2017. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De koszonom.
2017. máj. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!