Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok így...

Mennyi idő alatt tudok így lefogyni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és le szeretnék fogyni 6 kilót. Most 53 kg vagyok, 158 cm mellé.

A következő edzéstervvel mennyi idő alatt sikerülhetne ez?

Naponta minimum 30 percet futok (ezt az időt szépen, lassan növelem is), plusz még egy héten minimum 1x biciklizek 1 órát. Egyébként, ha rossz idő van, akkor bent csinálok kardio edzéseket, ez is minimum 30 perc.

A kajálásra is figyelek, általában napi 1200 kalóriát viszek be.

Igazából jó lenne augusztusig leadni, mert nyaralásra jól akarok kinézni.:)

Köszönöm, aki válaszol!



2016. máj. 22. 19:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok! :D
2016. máj. 22. 19:09
 2/13 anonim ***** válasza:
ennyivel havi 2-3 kiló fogyásra számithatsz, mivel pici vagy és sok túlsúly nincs rajtad, nem tudom mi a végcél
2016. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 crudy ***** válasza:
ez így jó alapvetően, de a sporton emeld meg 10 perccel, tehát minimum 40 perc legyen. A többi jól néz ki, ha folytatod akkor augusztusra menni fog.
2016. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves gyereknek qrva fontos, hogy a nyaralásra jól nézzen ki.
2016. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első kettőnek köszönöm a választ!

Harmadik, neked meg nem kértem a véleményed. Az én életem, és ha mínusz 6 kilóval érezném magam jobban, akkor meg is fogok érte küzdeni, nem érdekel mások mit gondolnak!

2016. máj. 22. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ide írsz, mindenkinek a véleményét/válaszát kérted,aki ide regisztrált. Hogy ez neked nem tetszik, az kizárólag a te problémád.
2016. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem fontos, hogy jól nezzek ki. Az ilyen embereknek, mint te általában saját magukkal van baja. Ha lehet, ne itt éld ki a dühödet.

Egyébként meg az ilyen véleményeket nem kértem. Azoknak a válaszára voltam és vagyok kíváncsi, akik tényleg a kérdésemre válaszolnak. Ha nem tetszik valami, akkor szó nélkül lépj tovább. Nem kötelező okoskodni.

2016. máj. 22. 21:31
 8/13 anonim válasza:
Szerintem aki még fejlödésben van,annak nem lenne szabad fogyókúrázni,sportolni ok,de ne diétáz
2016. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nem egy ilyen kis csíra,aki a lányom lehetne,fogja megmondani,hogy mit csináljak. Másrészt, a futástól, biciklizéstől,meg hogy lefogysz 5 kilót (ha lefogysz egyáltalán) nem lesz automatikusan jó alakod. Arról nem beszélve, hogy egy fejlődésben lévő szervezetnek mennyire okos dolog a kcal-megvonás.
2016. máj. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már teljesen hozzászoktam a napi 1200 kalóriához, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy éheztetem magam.
2016. máj. 23. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!