Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koplalás miből is áll?

A koplalás miből is áll?

Figyelt kérdés

Le akarok fogyni 15kg-ot... nagyon kövér vagyok főleg a combom meg a vádlim valami... 174cm 72kg vagyok és le akarok menni 60-58-ra

A koplalás miből állna? hogy csak vizet iszok és ennyi vagy mellé eszek napi xy-t vagy hogyan? és mellé tornáznák is heti 5x



2017. ápr. 1. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A koplalás nem egészséges.

15 kilót fogyni koplalással hülyeség, mert egyrészt lógni fog a bőröd, másrészt nagyon könnyen visszajön.

Nehéz megállni, hogy nem eszel napokig, erőtlen leszel, nemhogy még tornáznál mellette.

A koplalás azt jelenti, hogy nem eszel semmit.


Sokkal jobb, ha inkább utánanézel, hogy mennyi napi kcal szükséges neked a súlyod szinten tartásához, és kb. a 70%-át eszed - testileg és lelkileg is jobb, mintha koplalnál.

2017. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen tudom :)

Igazából max 1 hétre akartam ezt beiktatni Talán.

2017. ápr. 1. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Koplalással zsírt nem veszíteni lehet, hanem felszedni, amikor majd a koplalás befejeztével bármilyen ételt magadhoz veszel. A szervezetünk okos, ha egy ideig hiány lép fel valamiből, majd nagy hirtelen megkapja, akkor azt szépen elraktározza. Szükséged van erre?
2017. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A koplalás azt jelenti, hogy izmot építesz le, és utána zsírt szedsz fel a helyére. Az izmok fenntartásához ugyanis 4x annyi energia szükséges, ezért ínséges időkben a szervezet először azoktól igyekszik megszabadulni.
2017. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan le tudsz fogyni, ha van akaraterőd. 15 kg le is menne kb 4-5 hónap alatt ha ügyes vagy. Amit előttem is írtak, szépen kiszámolod a napi igényedet, amiből levonsz 200-400 kalóriát + elhagysz mindent ami finom :D


Persze cukorra és egyéb dolgokra gondolok, amit már mindenhol olvashatsz a neten. Ha tippelnem kellene 1500 kcal lehet a napi igényed, ezt szépen felosztod magadnak és jó, tápláló kajákból beviszed, 40% szénhidrát 40% fehérje és 20% zsír formájában. Nem kell pontosan, csak nagyjából, nehogy beleőrülj itt a számolgatásokba. Ahány ember, annyi arány-t mondanak. Ez a 40-40-20 pl egy fitness testépítőtől van, de e mellé heti 5X sportolni is kellene. Kardió és súlyzós edzés-t is. A súlyzós edzés állhat, 30 guggolás,30 fekvő és így tovább..gyakorlatokból is ha egy kellemes izomlázat tudsz csinálni vele. Kardió pedig valami amitől felmegy a pulzusod. Nem akarok tippet mondani, olvass utána a szintednek megfelelően a neten mit csinálj.

2017. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat en egy hetig kb semmit nem ettem,utana elkeztem fokozatosan bevezetni egeszseges eteleket 58kg-rol indultam,most vagyok 54kg 50kg a cel.Ezt a sulyt mar 1 honapja tartom,holnap megint egy het koplalas.


Nem a legegeszsegesebb,de csak igy tudok fogyni

2017. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!