Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel? 30/N...

Ti hogy vagytok ezzel? 30/N vagyok és elegem van abból, hogy arra kell figyelnem, miből mennyit eszem, mert különben erősen lemaradok a mai nőideáltól.

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is megértelek. Főleg, hogy egyedül vagyok. A párkeresés külön megnehezíti az egészet. 25 fölött már úgy érzem, ha egy kiló feljönne még ennyire se kellenék senkinek, már pedig ezt csak úgy kerülhetem el, ha az evést fogom vissza, mert lemozogni nem tudom minden nap a plusz kalóriát. Én is állandóan számolok, lelkiismeret furdalásom van, ha megeszek egy csokit..stb. Szörnyű és biztosan csak keresem a kifogásokat, de állandóan dolgozom. Ha hazaérek itthonról folytatom a munkát. Örülök neki, ha beeshetek az ágyba aludni, egyszerűen már képtelen lennék ilyenkor is edzeni. Hétvégén, ha tudok elmegyek,de így csak az marad, ha nem akarok elhízni, hogy az étkezést korlátozom. Néha komolyan elgondolkodom rajta, hogy igazából hagynom kéne magam had hízzak vagy lesz, ami lesz, ígyse eszek kedvem szerint, ha meghízok akkor is sanyargathatom magam. Voltam párszor falatmászni, hihetetlenül élveztem vagy bárcsak lenne ezen a településen legalább egy uszoda, ahova lejárhatok, de nem itt semmi sincs. Mehetnék persze futni, de sötétedés után nem biztonságos és ráadásul egyáltalán nem élvezem. Bárcsak ne lennék ilyen akaratgyenge kesergő és rátudnám venni magam, hogy bejárjak pestre sportolni vagy megszeretném azokat a mozgásformákat, amik elérhetőek itt is, de nem megy. Vagy energiám nincs rá vagy akaratom. Ez van, de legalább csinosan áll rajatm a legtöbb ruha. Nem éhezem egyébként. Meg van a megfelelő mennyiségű étel, csak épp olyan dolgokból, amiket utálok (zöldségek, száraz húsok..stb).
2017. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég szörnyű amiket írtok. Amióta nem vagyok kövér és megpróbálok fogyni, de nem tudok elég aktív lenni, pár nap is elég megszorító tud lenni (pedig a kedvenc ételeimet eszem csak, de nem sokat), aztán nem foglalkozom vele és eszem, ami jön, néha nagyon látványosan el tudok szállni egy csomó földimogyoróval és mazsolával :D Ha még ez se lenne, pokol lenne az életem. Viszont extrém nehezen hízom, mindössze a fogyás hiánya zavarhat.


Mozogni otthon is lehet.

Súlytartáshoz pedig nem kell utált étel... Bár ha valaki pont a jó ételeket utálja, az gond. Én nem bírnám a húsevést, így azt kihagyom. A zöldséget pont a súlyom miatt minimalizálom (ami nekem a minimalizálás), na az nehéz, de nincs minden nap ez :P A zsírra ügyelek. De nagyon jókat eszem. Most még fogyok is, néha ki kell bírnom az enyhe éhezést, annyi. De jókat eszem és eleget. Hiszek abban, hogy mindenkinek megvan az az étrend, amit élvez és tud vele fogyni nagy éhségfájdalmak nélkül, egészségesen. Extrém rossz ízlésnél lehet, hogy nincs. A zöldségutáló vegáknak nehéz lehet az életük, kivéve egyes étrendeken, ahol pont alig van zöldség.


Az az érzésem, sok ember úgy akar fogyni, ahogy mások. Nekem pokol lenne, ha nem mennék szembe a fogyókúrás elvek majd' mindegyikével. De a testreszabott módszer működhet.

2017. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is megértelek.

70 kg vagyok, de csak 160 cm szóval még így sok sok a súlyom, pedig egész életemben odafigyelek.

Nincs olyan, hogy megkínálnak és bátran vehessek.

Nincs olyan hogy bemegyek a boltba úú de ennék egy ilyet,mert meglátom benne a kcal-t és inkább visszarakom.

Nincs egy néhai "bezabálás" ami jól esne, mert nekem inkább csak bűntudatom van.

Világ életemben sportoltam is,de mégsem leszek soha modell alkat.

A családom alakját örököltem, alacsony, vastag comb, nagy fenék...

Az egész életem egy állandó kcal ch számolás, lemondás, stb...

És mellettem meg a 40-50 kg-os kolleganőim orrba szájba eszik munka közben a táblás Milkát, ebédre a hambit, ha valaki sütit hoz be bátran repetáznak, stb... És mégis vékonyabbak mint én? Miért???????

És nem csak 20 évesek, 40 feletti 2 gyerekes anya is van 40 kg-os kategóriában aki feszt eszik..

Annyira nyomasztó, ilyenkor legszívesebben beleverném a fejüket a pizzájukba meg a hamburgerükbe.

Sajnálom, ezek nem szép gondolatok, de nem tehetek róla.

2017. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nehogy elhidd,hogy ezek a nők állandóan esznek. Ismerek ilyet és csak társaságban eszik. Valóban bűntudat nélkül befalja a sütit és ahambit, de amit nem látsz, hogy egy héten 3-4-szer nem vacsorázik vagy minimálisan. Idősebb hölgyismerősöm, pl fél! natúr joghurtot eszik vacsira.Azt mondja megszokta,nem kíván többet, de igazából nagyon vigyáz a vonalaira. Ha vendégséget tart, akkor ésszerű mértékben eszik és néha kétszer vesz a csokiból. Bármilyen társasági eseményeb eszik, de egyedül gyakran elfelejti. Te meg szerintem pont fordítva csinálod, otthon egyedül vagy családi körben rendesen bevacsorázol stb, aztán meg húzódozol, ha egy szem kekszet el kéne venned a munkahelyen.
2017. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!