Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lapos hasam?

Hogyan lehet lapos hasam?

Figyelt kérdés
Szeretnék lapos, izmos hasat, de nem tudom hogy kezdjek hozzá!Egy étrend kialakításában szeretnék segítséget kérni. Edzek naponta, igazából nem vagyok kövér, egyedül a hasammal van az hogy nekem nem tetszik... szeretném ha látszódna is valami a "kockákból", csak egyedül sajnos nem tudom milyen táplálkozás lenne a megfelelő! Össze kéne állítanom valamit, de jobb ha egyedül nem kísérletezek, mert egyszer lefogytam 45kg-ra a 172 centimhez. Azóta kicsit félek! Most 58kg vagyok. Előre is köszönöm ha segítetek :) 17/L

2017. jún. 2. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
58kg-ból hova akarsz még fogyni? "igazából nem vagyok kövér" :-D lehet, hogy még nincsenek meg a kockák, nem? értem én, hogy az izmos az új sexy, de nagyon sovány leszel, az meg nem sexy :-(
2017. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

SAjnos most is nagyon gizda vagy, egy nőnek nem áll jól, ha gizda!!! Mikor tanuljátok végre meg??!


A kockás meg aztán olyan undorító egy nőnek, hogy az valami hihetetlen!! Tiszta férfias!!

2017. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

egyáltalán nem undorító, legfeljebb nem a te eseted.

A beszédstílusod már annál inkább undorító.

2017. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel tudnál tenni egy képet a hasadról? Csak hogy lássuk, milyen. Nem sok háj lehet rajtad ezzel a súllyal.
2017. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz interneten hasprés, felülés gyakorlatokat, különböző mozdulatokban kivitelezve :) Mindenből csinálj először 15 db-ot 3 körben, majd 2 hét után növeld meg 5 db-bal és szintén 3 körben :)
2017. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!