Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeport érdemes vásárolnom...

Fehérjeport érdemes vásárolnom, ha fogyni akarok? Előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés
Férfi, 105 kg vagyok és 190cm magas és jelenleg fogyókúrázok. Több helyen is olvastam már hogy fehérje pótlás gyanánt lehet fehérje port használni fogyókúra alatt, mert sajnos minden nap nem tudok csirkeemelet fogyasztani. De arról nem nagyon találtam cikket hogy milyen fehérje port érdemes használni. Erről mi a véleményetek: [link]

2017. jún. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes vásárolni, ha a rendes ételből nem tudod bevinni kényelmesen a fehérjét, ez teljesen független a fogyástól, főleg nálad, ahol bizonyára szép nagy a kalóriakeret, könnyen összehozható a fehérje.

Csirkemell? Hús nélkül is ehetsz akármennyi fehérjét, miért kéne pont csirkemell? Fehérje kell. Tojás, túró, sajt, hüvelyesek, gabonák, nem hüvelyes zöldségek ésatöbbi, de a legegyszerűbb a komplett állati fehérjékre alapozni.


Márkában nem tudok segíteni, a testépítésben levők jobban képben vannak.

2017. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ekkora tömeghez, diátához érdemes. Be kellene vinned minden nap 2g/ttkg fehérjét kb.

Ezt kiegészítő nélkül nehéz.


Amit linkeltél, az a fehérje elég gusztustalan, nagyobb részt szója, inkább tejsavó fehérjét vegyél!

2017. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en a biotechtol ajánlom a zerot

abban kevesebb a szenhidrat mivvel cukor mentes

nekem jobban is izlik mint a cukrosak

es a feherjehez nem kell csirkemell,lehet tojás,sajtok,turo vagy mas hus is

2017. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit kinéztél az a lehető legrosszabb minőségű fehérje készítmény szója protein.

Biztosan olvastál már arról hogy miért nem ajánlott felvágottakat,párizsit enni,mert tele van adalékkal,dúsítóval.

Na szóval a szója ez az egészségtelen dúsító amit használnak ahhoz,hogy nagyobb legyen a felvágott térfogata.

Egy egészségtelen rákkeltő a testet allergizáló,gyomorpuffasztó igazi műkaja.


A normális fehérjepor előnye meg csupán időbeli.

Ha nincsen kedved lefőzni és meghámozni 4-5 tojást,akkor összerázod vízzel a por formátumot és iszod.

Meg legfeljebb a zabot ízesíteni jó.

De ha jól kiszámolt és összerakott étrend van,akkor teljes mértékben mellékes,nem ad hozzá semmit se,plusz a szilárd kaja mindig elsőbbséget élvez.

2017. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, szóját és marhát ne. Tejsavó, ha az problémát okoz, akkor tojásprotein. Bár szerintem sokkal élvezetesebb a tojást normálisan megenni s pár perc alatt megvan némelyik tojásétel (plusz én csak ismerőstől vett tojást vagyok hajlandó enni). De nem vagyunk egyformák. A minőségi fehérjének, amire nem is vagy allergiás, nincs hátránya, csak a szilárd ételből jöjjön a fehérje minimum fele.
2017. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) És erről mi a véleményetek: [link] vagy tudnátok ajánlani valamit.
2017. jún. 4. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az Iso Whey Zero-t, furcsa mellékíze van, majdnem elhányom magama tőle már. Inkább tejsavó koncentrátumot ajánlok neked, átlagemberként egyáltalán nincs szükséged izolátumra, az a pár gramm tejcukor nem oszt, nem szoroz, és a koncentrátumoknak jobb az íze.

Biotech Nitro Pure Whey, Myprotein Impact Whey, Scitec 100% Whey Protein (Professional) - ezeket ajánlom. :)

2017. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!