Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt meg a fogyásom?

Miért állt meg a fogyásom?

Figyelt kérdés

február óta diétázom. kiiktattam a cukrot, lisztet. eddig ettem rizset, de 1 hónapja azt is kiiktattam. így néz ki egy napom: reggeli :3 szelet abonett, 3 szelet sonka, 1 paradicsom, 1/3 uborka. tízórai: egy alma vagy semmi. ebéd : csirke hús, sütve, grillezve. csak mell vagy comb . uborka, paradicsom, paprika. uzsonna: nincs vagy kv. Cukor , tej nélkül. Vacsora: husi (mint ebédre) vagy virsli zöldséggel.

Tejterméket nem eszek mert érzékeny vagyok rá.

Szerintem nem eszek sokat, egy hónapja megállt a fogyásom. Soha sem csalok! Ennél kevesebbre már nem tudom csinálni. Mit tehetek még?

Mozogni nem tudok, gerinc probléma miatt, sétálni szoktam.



2017. jún. 4. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lelassult az anyagcseréd.
2017. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kalóriád makróid hogy állnak? leírásod alapján simán lehet túl alacsony a beviteled, ami lelassítja az anyagcserédet. játssz egy kicsit a ch-val, hintáztasd meg, és vissza fog állni a fogyás üteme. ha jó az étrended.
2017. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többet kéne enned, mert ez koplalás így. Kvázi fehérje minimális szénhidráttal, kalória alig van. A zsír is vészesen kevés, ami egészségtelen.
2017. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Csak paradicsomot, paprikát és uborkát eszel zöldségnek? Hop vannak a gyümölcsök? Itt a nyár, lassan vége az eper szezonnak, a cseresznyét már mindenki szedi a fáról (ha van a kertben persze:D), dinnyét már rég lehet kapni, és akkor semmi gyümölcs csak néha alma?? Ez így nem jó...

Javaslom hogy gyümölcsöket is kéne enned. És nem csak csirkét. Pl pulykát. Abonet szeleteket, vagy pufasztott rizst is lehetne enni tízóraira nem csal almát vagy semmit. És zöldségek! Például párolt karfiol, brokkoli krémleves, rántott cukkini. Lehetne enni ilyeneket is uborka meg paprika helyett. Abszolút nem változatos az étrended!

Kérdésem: olajban készül a csirke, ugye? Valószínűleg igen, de használj többet szerintem. 2 evőkanál olivaolaj kell a csirkének!!

És vasárnap nyigodtan ehetsz egy tányér húslevest! Nem mindig, de havonta egyszer minimum kellene valami hasonló!

Egyébként hány centi, hány kiló és hány éves vagy? És mennyi voltál februárban?

2017. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok, elnézést a helyesírási hibákért!
2017. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

160cm, 31 éves nő vagyok. 78 kg voltam februárban.

számolom a kalóriakat a napi bevitelem 1200-1400 körül van. de ez 2 hete, mivel nem ment a fogyás. előtte 1500-1800 volt. azzal fogytam eddig. a mai napon 68 kg voltam. az utolsó 2kg 5 hét alatt ment le.

néha szoktam grillezni gombát, cukkinit, répát. káposztát és kukoricat is teszek a salimba.

igaz gyümölcsöt nem nagyon eszem.

2017. jún. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!