Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék gyorsan?

Hogyan fogyhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés

Van rajtam vagy 30kg plusz. Szr időszakon vagyok túl, legalább a felét gyorsan szeretném leadni, mert iszonyatosan fájnak az ízületeim, és nagyon gyorsan elfáradok, tényleg égető lenne. Utána már lenne erőm mozogni és nem baj, ha a vége lassan megy le. De most nagyon jó lenne az elején picit felszusszanni, ez tényleg iszonyúan megvisel. Főleg mióta meleg van. Akármilyen ötletnek örülnék. Pár kilót fogytam már sima egészséges táplálkozással és sétával, de futni sem tudok ennyi súllyal.


Cukrot, fehér lisztet, stb. nem eszem, eddig sem ettem, nem ettől híztam meg. Szimplán csak többet eszem "jó dolgokból", és ezzel le is állok már, de eltelik a nyár, mire ennek látható eredménye lesz.


Van valami tippetek, hogyan lehet picit "megtolni" az elejét a fogyásnak?



2017. jún. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez alsó hangon fél év meló.
2017. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több is, szerintem. De nem 30at akarok gyorsan fogyni, csak 10-15-t, hogy legalább megmozdulni ne legyen halálosan nehéz. Érdemben hogy lehet így sportolni? Gyalogolni is kihívás. Sosem voltam ilyen szr állapotban, változtatni akarok rajta mielőbb.
2017. jún. 10. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyorsan fogyni. Azon kívül, hogy kevesebbet fog mutatni a mérleg nem leszel jobb állapotban, és jobban se fogsz kinézni.
2017. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy súllyal ússz inkább, az nem terheli meg az izületeket és jó kalóriaégető. Ha az étrendeddel nincs baj, csak a mennyiséggel, akkor napi 1500kcl és heti három óra úszás beindíthatja a folyamatokat.
2017. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!