Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szénhidrátot vacsira...

Ha szénhidrátot vacsira eszek, ez esetemben egy szelet pufirizst avgy abonettet takar, az mindenképp rossz ötlet?

Figyelt kérdés
nemrég kezdtem bele valamibe. talán fogyókúra, biztos nem életmódváltás ilyen összevisszaaságban. kalóriákat számolok, de a miből mennyit dolgot sokkal nehezebb tartani, nem is tudom igazán. jelenleg csak csökkentettem minden adagját, + a nagyon durván emlegetett dolgokat elhagytam, cukor, fehér kenyér, ezek az általános dolgok. napi fél órát norbi duci tornázok, találtam valami nagyon retrót talán még kilencvenes évekbeli de ezt bírom végigcsinálni. ebéden kívül gyakorlatilag zabpehely, natúrjoghurt, puffasztott rizs, kevés csirkemell és hal amit eszek. 6-7 nap telt el de ájuldozok fáj mindenem, nem szeretnék izomból fogyni nem tudom mit csináljak. félek hogy ezzel az összevisszasággal csak mégjobban elrontom a dolgokat. tapasztalt Norbibá tanácsait hallva hogy délután már egyáltalán ne vigyek be szénhidrátot direkt módon, szinte el sem tudom képzelni
2017. jún. 13. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Pufirizs, abonett... én ilyesmivel max. hörcsögöt etetnék.

Inkább egyél egy rendes lekváros kenyeret, aztán majd nem fogsz ájuldozni. Bajod nem lesz tőle.

2017. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettol meg en is ajuldoznek, pedig 40 kilo vagyok. Valami nagyon nem jo az etrendeddel, ha rosszul vagy. Azt nem kene megvarni, amig a mento visz el.
2017. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért jobb a pufirizs, mint a fehér kenyér?

Oltári szénhidráttartalma van, magas GI-je, ráadásul olyan, mintha hungarocelt ennél.... Inkább egyél teljes kiőrlésű tönköly kenyeret, és szintén teljes kiőrlésű durumtésztát. Fehérjebeviteled legyen minimum 2g/ttkg, a szénhidrát pedig 1,5g/ttkg. Normális forrásokból vidd be délelőtt és délután, az utolsó étkezésed legyen csak szénhidrátmentes. Így nem fogsz ájuldozni.

Amúgy egyél sok zöldséget, és némi gyümölcsöt is. Norbit pedig felejtsd el!

2017. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!