Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.10-15kg felesleg van...

Kb.10-15kg felesleg van rajtam. Le szeretnêm adni nyár végéig. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rendszeres sport és kevesebb étel?
2017. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6-7 hónap, egy perccel se kevesebb.
2017. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

10-15 kiló nyár végéig nagyon sok.

Javaslom told ki a fogyási igényed év végéig...

Csatlakozva előttem szólóhoz étrend(!) okos,logikus felépítése.

2017. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyár vége az ide 4 hónap, ne legyetek már fogyatékosak, heti 1 kilót simán le lehet adni, mér lenne ez év végéig eltartó fogyás? Persze ha ti lusták vagytok akkor lehet 3 év leadni 10 kilót, nekem annak idején 10 hónap alatt megvolt 40. Elhatározás kérdése.
2017. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szálkásító étrendnek nézz utána
2017. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze. 10-15 kg felesleget nyilvánvalóan évek alatt szedte magára, mozgásszegény életmód és egészségtelen, szemét kajákon élve. Biztosan lesz annyi akaraterő és kitartás, hogy heti 3-4x eddzen, és egészséges, tápláló ételeket fogyasszon.

Főleg, hogy jön a nyár, a meleg, amikor aztán pláne nagyon kényelmetlen egy súlyfelesleggel küszködőnek edzenie.

Ezért tűnik esélytelennek cca 4 hónap alatt leadni ennyit.

Persze ha a kérdezőnél tényleg eljött a kattanás, és tényleg kitartó lesz, akkor talán eléri a célját.

2017. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én azt ajánlom, hogyha van valami édesség, mondjuk csoki, amit szinte napi rendszerességgel eszel, akkor azt fogd vissza, ismerek olyat, aki így fogyott le.
2017. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Miért ne lehetne?ennyi korlátolt embert...mikor velem nagyon elszaladt a ló és összekaptam magam crossfit+diéta=3 hónap -22 kg


Az egyik előzőnek:nincs olyan hogy szálkásító étrend :D

2017. máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéták:

[link]

[link]

Az edzés elengedhetetlen, ne kilóban, hanem centiben akarj fogyni. Ronda, ha nincs semmi izom és löttyedt maradsz. Lány vagyok, tudom :) Épp most megyek Hot Iron-ra, nagyon szeretem, jó kis kiegészítő edzésnek tartom, de szerintem neked elég is lehet.

[link]

2017. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bulo22 válasza:
Ne csokit egyél hanem gyümölcsöt meg zöldséget csak napi 3 szori táplálkozás és sok mozgás!
2017. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!