Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 15 kg?

Hogyan fogyhatnék 15 kg?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok , sajnos túlsúllyal kuzdok de nem tudom hogyan fogyhatnék, 155 cm és 65 kg vagyok. Legfőképp a combomra és a fenekemre rakodik le a felesleg, tehát inkább körte alkatú vagyok .. S.O.S hogyan fogyjak??
2017. jún. 13. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

egyel legalabb 4x egy nap, lisztes, cukros, sok ch-t tartalamazo kajakat keruld(meki, gyros, shaorma stb). figyelj arra hogy meglegyenek a makroid(feherje, szenhidrad, zsir, rost), igyal legalabb 2,5 liter vizet egy nap(28/f vagyok nekem az 5 liter megvan siman egy nap). mozogj sokat, itt a jo ido, gorkori, bicikli, kocogas stb.


es meg egy dolog: kitartas es fegyelem! e ketto nelkul nem fog menni.

2017. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A 65 kiló nem olyan sok, de ha mindenképp fogyni akarsz, nekem így sikerült:

Az első dolog, hogy főleg az étkezésen múlik. Ha mozgással akarsz gyorsítani rajta, sprintelni kell (nézz utána)...annál hatékonyabb zsírégetés nem nagyon van. Nekem ez sose hangzott túl jól, nem is csináltam.

A lényeg. Enni úgy ettem, hogy sose lakjak jól, de éhezni sem szabad.kicsit furán hangzik, de elég 4-5 falat vagy kanál abból amit eszel. Nem igazán számít, hogy szalonna vagy csirke (kis túlzással), de 5-6 órát el lehet menni 5 falattal egy szendvicsből például.napi 3 étkezés és ha vizualizálod, hogy mennyiségre kb mennyit vittél be egész nap és ezt összeveted azzal hogy most mennyit eszel, nagy lesz a külömbség. Ha bűnözni akarsz akkor reggel. Az utolsó étkezés ne essen 6 utánra(de az is butaság hogy este nem szabad enni). Inni lehet bármit. Kb ennyi. Havi 3-4 kilónak le kéne mennie. Inkább 3.

Lehet még hegyezni a dolgokon,de a kulcsa, hogy 1 étkezés alkalmával a lehető legkevesebbet egyél. Eleinte nehéz megállni, de megéri. Én sosem vagyok éhes erre ügyelek.

2017. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!