Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A felsőtestem úgy néz ki, mint egy anorexiásnak. Viszont a fenekem és a combom hatalmas. Ha fogyózom, akkor nem tudom hogy, de a felsőtestemről fogyok még jobban.:SXD

Lassú futás? Fenékre mi legyen? Nem tud valaki valami jó tornát ajánlani a netről? (youtube)

de légyszi ne a R.R-át, az már nagyon uncsi, és nekem nem használ.


ja és biztos nem alkatból van ilyen testem, régebben jó lábaim/fenekem volt, de amióta elkezdtem mértéktelenül zabálni...

erről hogyan szokhatnék le? sose azért eszem, mert éhes lennék. komolyan néha azt hiszem, az evésről szól az életem:(:(:(mert nem csinálok semmit, csak eszem. egésznap csak az ételen jár az eszem, alig várom, hogy hazaérjek, mert akkor nem látja senki, hogy mennyit eszek(munka alatt is eszek rendesen, de itthon...:O)

(csak egy példa: ha sütök bundáskenyeret, fehér kenyérből csinálom, jó vastag szeletekre vágom, és ebből körülbelül 10-et minimum mindig megeszem. tehát naponta legalább fél kiló kenyeret bevágok, szeretem a chipseket, az édességeket is. meg úgy mindent, csak kaja legyen:S

Hogyan tudnék erről leszokni? És mit sportoljak, hogy lemenjen a feleslegem?


2010. máj. 19. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon remélem, hogy fiú vagy...

egyél kevesebbet. főtt úgy, hogy addig fűszerezed míg nagyon finom lesz. vedd ki a tányérodra azt amennyit megennél és a felét tedd vissza. bundáskenyeret meg egyéb hízlaló kajáról monsja le. főleg a chipszről meg a kólázól.

járj el néptáncolni mert az nagyon jó testmozgás.

de amúgy a legfontosabb az akaraterő. és gondolkozz el mi az a lelki probléma ami miadt elkezdtél így zabálni.

2010. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lány vagyok:)

azt hiszem akkor már sejtem, hogy miért is csinálom ezt:(

2010. máj. 19. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:

örülök neki, hogy már sejted az okék. most ezt a lelki nehézséget valahogy fogadd el, emészd meg és engedd el. tudom könnyű mondani. de a lelki dolgok eléggé hatással vannak a testre, ahogy most ezt te is láthatod a evés miatt. szóval remélem sikerül az egész és újra visszanyered a régi "zabamentes" életed és egészséges boldok és kiegyensúlyozott leányzó leszel :D

08:07

2010. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 szelet bundáskenyér??? mekkora a gyomrod hogy ennyit meg tudsz enni?? hát ha ilyeneket eszel ne csodálkozz azon, hogy vastaga a combod és nagy a hasad. szerintem egyél naponta 5-6 KIS adagot. mert gondolom már annyira kitágítottad a gyomrod hogy mindig éhes vagy.így viszont ki kell bírd egész nap, viszont a mennyiség mégsem lesz sok. ha már nagyon ehetnéked van legalább ne kenyeret ill fehér lisztes dolgokat és cukros dolgokat egyél. hiába sportolsz ha rengeteget eszel. szóval kemény diéta kell és mellette sport is.
2010. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Norbi-Fitness Kickbox 1. illetve Kiképzés videói nagyon jók zsírégetésre, sok boldogsághormont termelnek, és nálam az éhséget is csillapították. Mindig csak pár falatot egyél, 3-4 nap alatt rá tudod szoktatni a gyomrodat a kis adagokra. Egyébként nincs tápanyaghiányod? Mert azt olvastam ,hogy akkor zabál az ember állandóan, ha vitaminokat akar beszerezni. Lehet Te nem olyan ételeket eszel, ami tartalmazná a szükséges mennyiséget. Mikor antibiotikumokkal tömtek én is folyton zabáltam, mert totál leszívta belőlem az összes vitamint.
2010. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!