Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaron hogy tudom sikeresen...

Nyaron hogy tudom sikeresen tartani a sulyomat?

Figyelt kérdés
Fogyoztam,de mar megemeltem a kaloriakat es 1500at eszek.Viszont ugye baratokkal szoktunk menni strandolni vagy szuleimmel menni valahova es altalaban iszok egy uditot (smoothie koktel gyumolcsturmix) vagy este elmegyunk iszogatni (lightos par pohar alkohol) viszont egy heten ilyen nap a nyar miatt sokszor lenne mondjuk 3-szor, es ugye sose tudom mennyi kaloria van az italokban es igy valoszinuleg kicsuszok a keretbol.Fogok ettol igy hizni idovel?:/ amugy 17/L 170cm 53kg.
2017. jún. 19. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sovány vagy!!! Semmi bajod nem lesz, ha kicsit hízol.

Egyébként napi egy-egy üdítőtől, italtol nem fogsz meghízni.

2017. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha beleszámolod a kalóriákba, nem. 1500 a te magasságodhoz SÚLYTARTÁSNAK KEVÉS.
2017. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fohsz, ha igyekszik arra,hogy ne vidd túlzásba. Amúgy sem ártana plusz 5 kg neked!
2017. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom h vekony vagyok,ezt szeretnem igy megtartani.De 2.valaszolo eppen ezaz hogy nemtudom h belefer e:// tegnap ittam egy malnas turmixot egy etteremben es nemtudom belefert e a keretembe,ezert felek,mert ha kicsuszok hatha hizok.
2017. jún. 19. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvoltál hízva? Vagy híztál régebben?

Mert ugye most szuper a súlyod.

Ha régebben elkezdtél hízni, gondold végig , hogy mitöl híztál?

1500kalória a lassú fogyáshoz kell. àtlagban 2000kalória normális.


Èn régen fogyoztam jojo szinten. Majd elkerültem a szülöi házból és azt vettem észre hogy évek óta nem fogyoztam még sem híztam. Majd végig gondoltam, hogy kb mennyit eszek átlagosan normál helyzetben. Ès ez 2000kalória volt. Ezért nem híztam ha nyaralni mentünk, vagy ha jött egy grillparti vagy egy szülinap és pl 2500 kalóriát ettem, mert másnap akkor nem voltam annyira éhes, és kevesebbet ettem...

Ekkor kezdtem el fogyozni, 1500kalóriával leadtam azt az 5 kg-t és nem hízom vissza.


A lényeg, hogy a normál étkezésed legyen 2000kalória körül, ami persze néha kevesebb vagy több.

2017. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úúúúúúúúúúúristen, egy málnás turmix, itt a világvége, de legalábbis holnapra 100 kiló leszel!!! :)


Ne csináld már, egészségedre!

Málnás turmitól még senki nem hízott el. Amikor megrendeled, kérd meg őket, hogy ne tegyenek bele cukrot, aztán annyi.

17 évesen meg nyáron se ígyál annyi alkoholt, ami már hízlalna.

2017. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!