Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetek el sikert?

Hogyan érhetek el sikert?

Figyelt kérdés

Nagyon elhíztam.

110kg és 167cm.

Egyszerűen hiába veszem rá magam hogy egészségesen fogok etkezni de nem megy.

Nem tudom mi tévő legyek. Ez így nem folytatódhat.

Ma is megettem reggel 3tál műzlit aztán 1órára rá egy sportszeletet ebédre 2tányér gulyáslevest meg másodikféléből is 2tányért (brassóiból),

Aztán jött a csokissüti, most az előbb meg 3 szelet pizza.

Egyszerűen nem bírom megálni.:(

Nagyon szeretném ha tudnátok olyan tanácsot adni amivel vissza tudom folytani az étvágyam.

Meg valamiféle mozgást ami az egészséges étrendel vegyítve sikert fog nyújtani.

Nem akarok nagyképű lenni de arcra nem vagyok csúnya,és szeretnék a testemért is tenni valamit mert ez így nem mehet tovább. Válaszaitokat előre köszönöm. 15l


2017. jún. 21. 16:29
 1/2 anonim válasza:
100%

Minden ételt cserélj egészségesebb verzióra, például: műzli helyett készíts magadnak zabkását.

Ne egyél cukrot, vannak nagyon finom cukormentes csokik is, használj édesítőszert stb.

Rágd meg az ételt jó alaposan, mert igy csökken az éhségérzeted.

Evés előtt igyál meg egy nagy pohár vizet, ami szénsavmentes.

Igyál zöldteát, egyél fahéjas dolgokat, számold a kalóriabevitelt, egyél jó zsírokat, disznózsír helyett inkább kókuszolajat pl.

Halat, pulykát, csirkét fogyassz gyakrabban. Köretnek válaszd inkább a zöldséget

Próbáld meg reggelire a gyümölcsöt, nasinak is inkább azt, vagy müzliszeletet. Nézz motiváló képeket, kezdj el sportolni. Tervezd meg a napi kajádat, próbálj magadnak készíteni ételt. Nyomtass ki egészséges ételekről fotót, attól majd azokat fogod kívánni.

Fuss, biciklizz, emelj súlyokat, menj el egy konditerembe. A konditermekben általában a bérlethez tartozik személyiedzős segítség is. Minden hozzáállás kérdése és minden fejben dől el.

2017. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Röviden ? Sehogy.


Amíg te nem határozod el magad, hogy márpedig nem leszek ilyen kövér disznó addig nem fog semmi történni.

Tegyük fel elkezded....pár hétig megyeget...aztán be csúszik ez az stb

Ho végére ugyan ott fogsz tartani.


Nekem is csak majdnem 19 évesen kattant be, hogy bakker, ez undorító (sokkal több kg voltam mint te) és fogtam magam és lefogytam.

Persze előtte is zavart mint téged, de nem annyira , hogy tegyek is érte. Mint most te.


Most gonosz leszek, de azzal, hogy itt kérdezgeted ezt, azt bizonyítod , hogy nem akarod igazán. Majd amikor egyszerűen fogod magad, és elkezded csinálni, akkor fog sikerülni.

2017. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!