Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő divatokról?

Figyelt kérdés
Eleinte volt az a nyári divat az instagram-lányok körében, hogy az össze nem érő combjaikat fotózták, majd erre válaszul megjelent a sellőcomb divat... szerintetek melyik "szexibb"? Kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről.

2017. jún. 22. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

1. mind a ketto baromsag, foleg hypeolni oket

2. ha az a celod hogy egyik fajta vagy masik fajta legyen, nem vagy normalis

3. tulertekelt az instagramm, a divat, a facebook stb.

4. ha a sexi a kerdes, egyik sem az. az az igazan formas amikor osszeer a combot de a venuszdomb elott van res.

2017. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

A sellőcombos lányok nagy része elhízott, ami nem egészséges. Az össze nem érő combos lányok pedig vagy nagyon széles csípővel rendelkeznek és vékonyak, vagy a csípőjük átlagos szélességű, és csak kórosan alacsony testsúly elérésével lesz hézag a combjaik felsőbb részénél-ez szintén nem egészséges.

Azt tartom szexinek, aki egészséges, sportos. A genetika és a testalkat nem befolyásol semmit.

2017. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, összeér vagy sem. Az számít, hogy egészséges, jól kinéző legyen az ember. Ez nem a combok összeérésének függvénye.
2017. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szánom az ilyen embereket, akik ekkora baromságokkal képesek foglalkozni, ahelyett, hogy valami értelmes dologgal töltenék az idejüket (pl. gyakorizás :D)
2017. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel elegem van mar, hogy allandoan az emberek sulyaval kell foglalkozni. Ma mar boldog boldogtalan kigyurja magat, meg mindenhonnan a zabkasa meg a feherjepor folyik, es ha nem igy elsz, akkor szar vagy. Ugyanigy, kitalalnak valami genetikan alapulo divatot, es ha nem felelsz meg neki, akkor megint csak szar vagy. Se a sellocomb, se a tight gap ne legyen divat, sot a kicsi vagy a nagy mell se, vagy a korte vagy az alma alak se. Ra kene jonni, hogy az atlag ember nem rendelkezik tokeletes testtel, es nem a gazdag instagram modellekhez meg a szemelyi edzok testehez kene hasonlitgatnia magat. Az ilyen baromsagok miatt van ennyi frusztralt es onbizalomhianyos ember.
2017. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az internetes, közösségi pöcegödör "áldásos" hatása.
2017. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiúként tetszik a thigh gap, de nem feltétlen ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy vékony legyen. Ha valaki egyszerűen genetikailag képtelen elérni... a lényeg az, hogy összességében jól nézzen ki/nekem tetsszen (esetemben vékony alak)

A vastagabb alak pedig nekem így se úgy se fog bejönni, akármennyire van hype-olva. A vékony, ill. a "thigh gap" sem azért tetszik. Nem hiszem, hogy a média befolyásolt volna, kezdettől kezdve a vékony alak vonzott. Konkrétan erről a "sellőcombról" nem is hallottam, de azt láttam már, hogy több helyen kissé erőre kapott a plus size... és legtöbb esetben túlzásokba esve (de már valóban a túlsúly, elhízás kategória)


Amúgy nem hiszem, hogy nagyon érdemes ezekkel foglalkozni, én nem látom értelmét. Az hogy valaki mit tart szexinek nem divat és nem néhány internetre feltöltött kép fogja eldönteni (szerintem)

2017. jún. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ejjha, néhényan hogy felkaptátok a vizet, engem csak érdekel, hogy a média hogyan befolyásolja ezt a divatot és az emberek véleményét és ízlését :) Nem akarok egyikre se hasonlítani :3
2017. jún. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!