Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akinek sikerül...

Van itt valaki, akinek sikerült kb.30 kg-t fogynia és a bőrét sem kellett plasztikáztatnia? Ha igen, megosztanád velem a diétádat?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, pár éve komoly pajzsmirigy gondokkal diagnosztizáltak,majd egy másik betegség miatt hónapokig szteroidos gyulladáscsökkentöt kellett szednem.

Mozogni erőm sem volt eddig.

Áprilisban végre gyógyultnak nyilvánitottak, nem kell gyógyszert szednem. Azóta mozgok napi szinten,de meg sem mozdulnak a kilók.

Borzalmasan el vagyok keseredve,a betegség elött vékony voltam,most undorodom magamtól,tükörbe már nem is nézek.


2017. jún. 23. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb 38at fogytam egy év alatt szálkásító étrenddel, mellé elmentem konditerembe edzeni és szobabiciklizek minden nap, mondjuk én fiú vagyok nem lány.
2017. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Én a Regenorral fogytam sokat,és sok vizet ittam vele,ezért a bőröm is jó feszes maradt. Olvass utána,a Regenor egy olyan ital,ami melett sok zsíros ételt kell enni,eleinte hülyeségnek tartottam,de a hamari eredménytől szinte elájultam,nem hittem a szememnek.
2017. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt a második barmot felejtsd el 😃

30 kg nem annyira radikális, ha tartod magad a fokozatossághoz.

Amúgy én is szteroidok miatt híztam anno sokat, szóval átérzem. Ezek a kilók szinte nehezebben mennek le.

Szóval a lényeg, ami már a csapon is folyik.

Sok zöldseg, tejtermékek, hús, ha gabona akkpr teljes kiőrlésű (bár én anno az elején vagy 1 hónapi egyáltalán nem ettem szénhidrátot a zöldségeken és egy kevés gyümölcsön kívül, nyáron, főleg ha épp nem kell dolgoznod/tanulnod, ki lehet bírni) úm. zab, barnarizs stb...

Megkönnyíted az életedet, ha beruházol egy adag tejsavó proteinre (a vaníliásat tudod legjobban kihasználni). Már csak azért is, mert az esti edzés után simán kiválthatod vele a vacsit, ha mondjuk iszol egy proteinturmixot, amihez valami gyümit is adsz. Arról nem is beszélve, hogy egész fincsi kalóriaszegény édességeet lehet vele csinálni, amikor már a falat kaparod kínodban.

És a rendszeres mozgás szintén fontos. Az első 1-2 hétben ne vágd nagy fába a fejszét, akkor abba fpgod hagyni. Napi fél óra szobabicikli/bicikli, kocogás, kezdőknek szerintem Rubint Réka napi 20 perces DVD-je nagyon király (tapasztalat - amikor a legtöbbet fogytam, 1 hónap alatt 7 kilót, akkor aerob mellé ezt csináltam, napi 60 percet, jó tkezés mellett enervált sem voltam, és feszes maradtam a végére).

Azért tényleg óvatosan a terheléssel, mert a szteroidtól kocsonya lesz az ember, én anno a saját lábamban eleste, olyan gyenge voltam a kóra vége felé. A cukrot és más finomított CH-okat kíméletlenül hagyd el, mert extrán hizlalnak a gyógyszer hátására (tudom, hogy már nem szeded, de akkor is meg van meg borulva a hormonháztartásod).

2017. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!