Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázol? Megosztanád...

Fogyókúrázol? Megosztanád velem mit és mennyit eszel egy nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem fogyókúrázok, de szeretnék. Nem tervezek drasztikus fogyókúrát. Úgy gondolom, hogy ha csak a megszokott napi mennyiségeket a felére csökkentem, egy idő után ahhoz fog hozzászokni a szervezetem, és beáll majd arra a szintre, és nem is birok majd később annyit enni, amennyit most. Próbálom betartani a napi 2000 kalóriabevitelt, emellett mozgok sokat, és sok folyadékot fogyasztok. Remélem kitartó leszek, és be fog válni.

Ha van valakinek jobb ötlete, írja meg nyugodtan! :)

2010. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen .Ma reggelire fél sajtos korpás zsömle.Nem voltam itthon délben ezért az ebédem anyuméknál tejföl+kicsi kenyér.Most ettem egy tányér üres húslevest,vacsira még nem tudom mit eszek.
2010. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. sok sikert mindenkinek a fogyáshoz:)
2010. jan. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!