Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megnéznéd? Mennyit fogynék...

Megnéznéd? Mennyit fogynék ezzel egy nyár alatt? (ಠ_ಠ)

Figyelt kérdés

7:00-kor kimegyek futni, 60métert 20x(ez ahogy jobban fogom bírni több lesz)


13-14 óráig kint fogok sportolni ez jelentheti a biciklizést, röplabdázást , különböző labdajátékokat, görkorcsolyát.

Vagy Rubint Rékának youtube-on vannak fent ilyen tornázós videói, azokat csinálnám.


17-19-ig edzésem van két naponta(box), ahol futunk is 3-4 km-t.

Lefekvés előtt erősítésnek megcsinálok 40 fekvőtámaszt, felülést, guggolást, kitörést.


Ezek mellett figyelnék az étkezésemre, nem szeretném számolni a kalóriákat, viszont kevesebbet eszem többször és diétás ételeket.(Talán a diétás nem a legmegfelelőbb szó, itt arra gondoltam, hogy teljeskiörlésű zsemle, rizs, csirkemell...stb és kevesebb cukros étel, kevesebb kenyér.)


Persze lesz olyan nap, amikor kimarad, és lehet ez csak egy elképzelés, viszont remélem, hogy meg tudom csinálni, ha nagyon akarom.



2017. jún. 24. 13:33
 1/10 A kérdező kommentje:

És ami kimaradt.

15 éves leányzó vagyok, 156cm-rel és 60 kilogrammal ''büszkélkedhetem''.

2017. jún. 24. 13:35
 2/10 Dzseri ***** válasza:
76%
engem az érdekelne, hogy egy ilyen napon hányszor kell lezuhanyozni?
2017. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sokszor, de mi mást tehetnék?

Egyszerre nem bírok ennyit sportolni. :)

2017. jún. 24. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Valójában fölösleges ennyit sportolni.


Mikor fognak regenerálódni az izmaid?

2017. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor mit tegyek?

Hogyan fogyhatnék?

Esetleg néhány pihenőnap?

2017. jún. 24. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
A fogyásnál a jó étrend a legfontosabb, az edzés inkább azért fontos, hogy jól is nézz ki a végén.
2017. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dzseri ***** válasza:
34%

"A fogyásnál a jó étrend a legfontosabb, az edzés inkább azért fontos, hogy jól is nézz ki a végén."


Ez így nem teljesen igaz. Amikor valaki el kezd fogyókúrázni akkor az elején gyorsan veszít pár kilót, mert még normális az anyagcseréje. Aztán a testünk kapcsol, hogy kevesebb a bevitel, ezért lelassítja az anyagcserét és elkezdi lebontani az izmokat. Azért az izmokat mert azt könnyebb lebontani mint a zsírt és az energia is több benne. Sőt a lassú anyagcsere során elkezd zsírt felhalmozni mert abban könnyebb az energiát raktározni, mint izomban. Ezért kell sportolni a fogyókúra mellé, hogy ezeket megelőzzük. Ha vége a fogyókúrának és többet eszel a test még többet fog raktározni, hogy felkészüljön az ínséges időkre.


A fogyókúra sport nélkül nem lesz sikeres.

2017. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Az edzeseket felezd es normalisabban oszdd el. Az izmaid jobban fejlodnek ha pihenhetnek. Pl hetfo szerda pentek vasarnap felules kedd csutortok szombat fekvotamasz es igy issz szet mindent izomcsoportok szerint. Ez a tanacsom melyre szokott menni, de ez segít a legtöbbet. Ne azt kérdezgesd hogy mit fogsz elérni. Álmodozás helyett kezdd el. Majd meglátod mit fogsz elérni. Pontos eredményt senki sem fog neked mondani. Ezt csak TE tudod megcsinálni.
2017. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"13-14 óráig kint fogok sportolni "


Ne tedd. Napszúrással, hőgutával nagyon szarul tudja érezni magát az ember. Edzésen tedd oda magad rendesen és figyelj oda a kajára. Elég kell, hogy legyen.

2017. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrend, nem lassul, han gyorsul az anyagcsere. De én is azt írtam, kell a sport, egyszerűen ha csak sportol, és nem kontrollálja a kaját, akor bizony ugyanúgy többletbe kerülhet, mint eddig, mert a sporttól éhesebb lesz, pláne, ha minden áldott nap le akarja nyomni a felsoroltakat. Tehát első körben egy jó étrend kéne, és egy ésszerű edzésterv, mert hiába fog (látszólag) sokat mozogni, ha megeszi az elégetett kalóriák kétszeresét...
2017. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!