Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnatok tippeket hogy, hogy...

Adnatok tippeket hogy, hogy adhatnam le a felesleges kilokat?

Figyelt kérdés
22-eves lany vagyok.160-centi es jelenleg 73-kilo.82-kilo voltam. Egy honapja hogy eletmodot valtottam napi 3-szor tornazom,a hasamra. Illetve kerulom a lisztes,cukros dolgokat mint peldaul a csoki,uditok. Hetente 3-szor,tornazok napi 1-ora hosszat reggel,fel orat meg delutan. Sajnos alma alkat vagyok a hasamra,vallamra es a melleimre hizok leginkabb. Igyekszem napi ot-hatszor etkezni kisebb adagokat. Sok zoldseget eszem parolva,vagy nyersen. Es csikre hust,tojast ilyesmit. Illetve igyekszek sok folyadekot inni. A terhessegem alatt hiztam meg nagyon. Az elott is hizasra hajlamos voltam volt hogy 85-kilorol fogytam le 62-re csak,ahogy terhes lettem vissza szedtem a kilokat. Most megint kb 62-kilo szeretnek lenne minimum.
2017. jún. 25. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A napi három has tornának semmi értelme.


Étrend és kezdetnek heti 3 intenzív edzés bőven elég.

2017. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem hogy naponta haromszor csinalom. Hanem ugy ertem hogy naponta fel orat edzek hasra a delelotti,orakban es delutan felet.az az 1-ora hosszat egy,nap. Heti haromszor.:-)
2017. jún. 25. 16:44
 3/3 anonim válasza:

Nincs lokális fogyás. Hiába tornázol a hasadra, nem a hasadról fogsz fogyni (ez az egyik legnagyobb legenda, hogy ha nagy a hasad csinálj hasizom gyakorlatot).


A fogyáshoz pedig nem is hasizom gyakorlat kell, hanem kardió: Futás, kerékpár, elipszis tréner (nagy túlsúlynál ez az egyik legjobb választás, mert nem teszi tönkre az ízületeket), spinning, minimum 30-40 perc, nem az intenzitásra kell figyelni, hanem az időtávra (tehát ahelyett, hogy tiszta sebességgel tolnád 10 percet, inkább alacsonyabb intenzitáson 30-40-et). Ez alatt nem lesz fogyás szempontból semmi hatása, a tornázás jól átmozgat, de nagyon nehéz vele kalória deficitet elérni, jártam különböző funkcionális tréningre, a lányok akik ezzel próbáltak fogyni, nem értek el különösebb sikereket. Hidd el, nem ez a jó megoldás.


Másrészt az étrendet kell rendbe tenni, az étrend amit leírtál nem rossz (már csak az összetevőket nézve), a mennyiség lehet még kérdéses. Inkább egyél napi 5x de meghatározott mennyiséget, mint koplalj (a koplalás a fogyókúra egyik legnagyobb ellensége).


Mindenképpen érdemes lehet felkeresned egy dietetikust, a szakember sokkal többet fog segíteni, mint a netes/női magazinos legendás diéták, és általában amellett, hogy hatásos, betartani is könnyebb.

2017. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!