Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az alhasi feleslegtől?

Figyelt kérdés
A testem többi része megfelel, de az alhasam 3-4-5 centire kiáll és nagyon nem esztétikus, nincs tőle önbizalmam. Már csak ott van ez a kicsi felesleg, de sehogyan sem mozdul onnan, amúgy vékony vagyok. (55/173) Mit tegyek?
2017. jún. 27. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sz@@rd le! Komolyan... Nekem is olyan, pedig vékony (170/54) vagyok és sportos. Ha megfeszítem a hasam, még a kockák is látszanak. De ha nem feszítem meg, begörnyedek, akkor oldalról nézve kiáll kicsit, nem tökéletesen lapos. Egy ideig zavart, de már azt láttam, hogy kezd elfogyni a mellem, kiállni a kulcscsontom, és a túl alacsony ch bevitelt sem bírom, így elengedtem ezt a témát, nem érdekel már egyáltalán. Fogadni mernék, hogy másoknak fel sem tűnik, mindenki inkább irigyli az alakom, és vszeg a tied is!
2017. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Max. zsírleszívás. Nekem is olyan az alkatom, hogy nagyon szeret a köldök alatti kis részre pakolni a szervezetem; ez van.


Ennyire rápörögni felesleges, hidd el, csak te látod ilyen hatalmas problémának a dolgot.

2017. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!