Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg 50...

Lana85 kérdése:

Hogyan szabaduljak meg 50 kg-tól? Igazából költői kérdés, jó sok seggberúgásra lenne szükségem. Tudom sok mozgás, kevés kaja, pláne kevés nasi. De lusta vagyok. Meg is érdemlem.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 11:25
 1/6 anonim válasza:
88%
Az önsajnáltatástól sem fogsz lefogyni.
2017. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem ért ez még meg benned mert még nem szenvedsz eléggé a túlsúlyod előidézte hátrányoktól.Tedd fel ezt a kérdést majd akkor, ha már képtelen vagy akár tükörbe is nézni.Aztán töltsd le a Sárga kapszula nevű könyvet, olvasd el és alakíts ki egy rendszert és messziről kerüld el a buta női magazinok ostoba csodadiétáit amik olyan félrevezető információkat ültetnek el az átlagemberben amikkel te is rendelkezel, mivel nem kevés kaja és sok mozgás kell ahhoz, hogy lefogyj.Nagyon is sok kaja kell hozzá.Őszintén szólva amikor én belekezdtem a diétába, 65 kiló túlsúllyal rendelkeztem és kifejezetten nehezemre esett olyan sokat enni, hogy elkezdjek fogyni.Tudom, ez nagyon furcsán hangzik de valóban így van ha naponta 5-6-szor eszel, három óránként.
2017. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevés kaja kell, csak másmilyen. Kevés kajával nem fog sikerülni még 24 óra sem :) Elkezdeni nehéz és minél tovább vár az ember a seggberúgásra, annál nehezebb lesz, ezt azonnal kell kezdeni. Nekem 30-35 minusz a cél még idén elérni, és mivel korábban volt már hogy lement 20, így van egy kitaposott út, csak szépen vissza is jött, mert a korábbi életmódra visszatértem (amit lehet fogni erra vagy arra, az úgyis csak kifogás ha magamba nézek..). Ezért nem fogyókúra kell, hanem életmódváltás és reális célok, amit lehet lépcsőnként, hogy pl. először csak 10 kilónak adsz egy dátumot. Nagy feleslegnél az elején gyorsabban pörögnek a kilók, szóval február végéig 10 kiló reális lehet (utána havi 4-5 kg már "csak"). Határidő nélkül nincs cél. A határidő nélküli cél csak álom, ami általában nem jön magától és csak lóg a levegőben... A seggberúgást pedig magadnak kell elvégezni fejben. Gyúrás mellett is simán jött fel felesleg, szóval az elsődleges a kaja, leginkább a kaján múlik ez, a mozgás csak kis pluszt ad hozzá és anyagcserét gyorsít, de önmagában étrend változtatás nélkül a mozgás nem segít.

A korábbi hozzászóló megemlítette a sárga kapszula könyvet, amiben több hasznos infót találsz szerintem is, mint a női magazinokban. Itt pedig a testépítés kategóriában lehet, hogy jobban tudnak segíteni, mint a fogyókúra rovatban mindenféle névvel ellátott diétákkal és csodaszerekkel kísérletezgetők :)

2017. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első lépésként vágd le mindkét lábad, és a karjaidat. Csomó plusz kilótól megszabadulsz. :)
2017. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Seggberúgás kell? Várj egy picit felhúzom a bakancsom..


Kezdhetjük!


Szóval fogyni kéne, mi? "Minek az!"

Megmondom. Nem zavar a testképed? Hiszen te így is magabiztos és elégedett vagy. Csak amikor jön a strandszezon nem akaródzik kimenni. Meg a kánikulában is minél többet takarjon a ruha... "Igazából ha jó alakom lenne, se hordanék olyat.." Ja, persze.

Irigykedve nézed a többiek ruháit. Nem mert drágábbak, jobb szabásúak, vagy menőbbek. Hanem mert nem hurkásak. "Nekem olyan partner kell, aki a belsőmbe szerelmes, nem a testembe" Te is tudod, hogy senkivel nem tudsz ÚGY beszélgetni a kinézeted miatt. Így meg senki nem fog megismerni.

"Igazából nem is olyan rossz a fizikumom, hosszútávon jól bírom.." Tényleg? Még mindig elhiszed? Végül is csak a második emeleten kezdesz zihálni, ha rossz a lift. Az már elég jó, nem? És igazából nem is akartad elérni a buszt, mert a következő úgyis szimpatikusabb, ha?

KELL a változás. Legalább magaddal legyél őszinte. Csak azt tudod igazán, amit egyszer kimondasz magadnak hangosan.


Honnan veszem a bátorságot, hogy ilyenek írjak? Onnan, hogy egy éve nekem is ezek a gondjaim voltak, de sokat nem ismertem be még magamnak se.

Remek, most már porba tiportalak, de mit tudok ehhez hozzá tenni?

A saját sztorimat. Húsz kilót fogytam. Úgy, hogy azt hittem jó kondiban vagyok. Hát nem voltam, még most is rám fér. Csak most nem 30% a testzsírom, hanem 10% körül van.


Mi a titkom?


A változás nem EGY döntés. Döntések sorozata. Minden nap meg kell vívnod ezeket a harcokat.


A titok az, hogy nem kell titkot keresni, hanem el kell fogadni azt, amit általános iskolától kezdve beléd vertek: ami egészséges, abból sokat, ami nem az, abból keveset. Emellett még sok fehérjét.


Nem, nem kell otthonra tartalék csoki! Kibírod, ha nincs az orrod előtt!

Utálod a zöldségeket? Kezdd kicsiben!

Jobb a fehér kenyér, mint a barna? Vegyél félbarnát, hogy hozzászokj!

Egyél hatszor egy nap. Sok? Az. Sokat? NE! Kis adagok, többször? Tehát ideje leállni az extra ebédekkel!


Mozogj! "De nekem nincs időm ilyenekre.."

Van egy nagy igazság... arra van időd, amire szakítasz.

Mi akadályoz meg benne, hogy este 10 helyett csak ötször görgesd végig a facebookot? Miért nem tudsz fél órával korábban kelni?


Van egy rossz hírem. Ha te nem változtatsz semmit, a dolgok maguktól nem fognak megváltozni.


De mit csináljak? Hát lényegében bármilyen mozgás jó!

[link]

Válassz erről az oldalról valamit, ha nagyon tanácstalan vagy. Nem kell hozzá angolul tudni, vannak képek (meg persze mi is segítünk.)


Tanulj, képezd magad!

https://www.youtube.com/channel/UC2I3zxy4XGqSDkJfQI0whyQ

https://www.youtube.com/user/jayworkouthun

Tesék, két magyarnyelvű csatorna. Két kiscicás videó között pont belefér neked is egy kis hasznos infó.


Reggelente méredzkedj, éhgyomorra. Mostantól ez a súlyod.


Ha nassolnál, jusson eszedbe, hogy ennyivel előbb is elérhetnéd a célod. Nincs kifogás. Olyan nincs, hogy nekem ennyivel később is jó a -50, mert akkor tudod, mikor fogod elérni? Soha! Egy kicsi itt, egy kicsi ott, és már hízol is, pedig te "mindent jól csinálsz".


Egy dolgot ne feledj: lehetséges! Minden lehetséges!


(Ne hagyjon el a motivációd, ha kell legyen ez a szöveg az ébresztőd, felkiabálom neked hangrögzítőre, ha kell!)


UI.: Te kérted a seggbe rúgást!

2017. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi. -13nál tartok. ezek nagy általános igazságok, és az a legnagyobb bajom velünk hogy a fele se igaz rám. fehér kenyeret évek óta ne eszem, ill nyáron 1-2 nyársaláskor elcsábulok, de ennyi. zöldségeket mindíg is szerettem és eszem is minden formában, pláne hogy a kertben is van már. a mozgást kellett jobban erőltetni de már szívesen megy, találtam hozzá sorstársat. szóval alakulok.
2017. júl. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!