Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem látom értelmét. De megcsin...

Nem látom értelmét. De megcsináljam?

Figyelt kérdés
Fogyózni akarok. Le akarok adni 20 kilót. Az addig oké h nyáron leadom, de aztán jön a suli, a kóter és nem én választhatom meg mit mikor eszem és a sport is hátrányba kerül.És akkor vissza fogok hízni. Jól gondolom?
2010. máj. 20. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyárral kapcsolatban túl nagy az önbizalmad, a 20 kiló az rengeteg 3 hónap alatt. A továbbiakban meg ez az önbizalom hová száll? Ha nagyon akarod, meg tudod tartani a diétát.
2010. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
van olyan diéta h 2 hét alatt 9et lehet meg tudnám csinálni a 20-at. Nem akarat kérdése a jövő év mert nem én választok.
2010. máj. 20. 07:32
 3/13 anonim válasza:
61%

a kollégium nem fog visszatartani a fogyásban sőt!!!

Mikor én koleszos voltam akkor voltam a legcsinosabb mert minden nap ugyanabban az időben ettem tehát volt benne rendszer mindent megettem amit nem szerettem akkor csak levest de nem pótoltam mással a kaját aznap csak leves szóval ha leadod a kilóidat a kolesz csak segiteni fog nem hátrálni.

2010. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a hozzáállással neki se állj...
2010. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

07:53

Nálad a pont.

2010. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
51%
Én a koliban fogytam a legkönnyebben. Egy nem volt pénzem nasira, kettő nem mentem vacsizni és amíg a többiek ettek, én tornáztam a szobában. Sose leszek már olyan csinos mint akkor. (165cm/48 kg)
2010. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért fogod visszahízni, mert kezdődik a suli, hanem azért, mert értelmetlen koplalással akarsz lefogyni. Egyrészt az említett diéta szar, másrészt még az elmebeteg kitalálója szerint is csak 2 hétig lehet csinálni, harmadrészt totális koplalást jelent, amitől jobb esetben csak azonnal visszahízod a leadottak dupláját, rosszabb esetben meg is betegszel.

Szóval ezt gondold át.

2010. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már eleve a kérdésedből látszik, hogy kudarcra vagy ítélve... ha nem látod értelmét akkor bizony nem is fog sikerülni. a másik meg, 9 kilót két hét alatt?? nem tudom ki írkálja ezeket a diétákat de szerintem nem sok tapasztalata és esze van. válts életmódot, egyél kevesebb szénhidrátot , több fehérjét és mozogj naponta 40 percet. akkor soha az életben nem lesz gond a súlyoddal. de amíg ilyen villámdiétákon gondolkodsz , teljesen értelmetlen is belekezdeni..
2010. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem mindenkinél működik ez a -9kg 2 hét alatt . . . van aki tartja azt a hülye diétát mégis csak 3-4kg-t fogy . . . utánna meg még annyit sem . . .
2010. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azért lehet annyit leadni mert anyagcsereváltozással jár
2010. máj. 20. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!