Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót lenne érdemes...

Hány kilót lenne érdemes lefogynom? [167 cm, ~60 kg]

Figyelt kérdés

Körte testalkat vagyok. Két éve 70 kilóról lefogytam 56-ra, ami sikeresnek mondható volt, ha egy szempontot nem veszünk figyelembe: kb C-s méretről kisebb B-re apadtak a melleim. Most mindenképpen le akarok fogyni még erről a ~60-ról, mert nem vagyok megelégedve magammal, többnyire a combjaimmal. 52-54 kg-ra gondoltam, de félek, nem maradna semmi a felsőtestemből... Mivel nincsen helyi fogyás, mindenhonnan fogyok ugye és leginkább onnan. :\ Eléggé kétségbeesett vagyok, fogalmam sincs, mi legyen, mert ez így nem maradhat tovább.


Mennyi kilót lenne érdemes leadom? Mennyire érné meg feláldozni a felsőtestemet a combjaimért, hátsómért, csípőmért?



2017. jún. 28. 23:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ó, továbbbá arra gondoltam, fehérjében dús ételeket fogok enni -pl. túró-, hátha akkor... Vagy én már nem is tudom.


* B-s melltartó is inkább a széles hát miatt kell.

2017. jún. 28. 23:23
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Széles hát miatt nem kell nagyobb kosárméret, max körméret. A körte alkat egyébként pont, hogy felül keskeny, kicsi mellekkel.

Szerintem maximum 55-ig menj le. 55-57 kg teljesen korrekt lenne ehhez a magassághoz.

2017. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezt csaknte tudod elfonteni hogy NEKED melyik a fontos a magaddal szembeni elvarasoknak mi felel meg. Ne masnak akarj tetszeni. Feherjes ezelekrt csak akkor egyel ha jarsz edzeni es lehetoleg edzes utan fogyaszd oket
2017. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

0 kilót lenne érdemes lefogynod.

Mindenki tudja, hogy a cicikből fogy az ember legelőször. Ez van.

2017. jún. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugidtan megint lepontozhatsz de iszinten mit varsz? Hogy majd valaki mas aki nem ismeri a lelki vilagodat eldonti hogy neked a nagy mell vagy a lapos has a fontos?😂 Hat ezt rajtad kivul mas tenyleg nem tudhatja! Ha esetleg megengedheted magadnak akkor fogyas utan fektess be egy mellmutetbe. A masik kedvenc reszem "mennyi kilot lenne erdemes leadnom?" Hat szerintem ezt mar annyiszor elmondtuk hogy az mar faj. Senki sem tudja neked megmondani. Fugg izomzaattol csontozattol. Ha vastag csontu vagy akkor nyilvan kevesebbrt kell leadnod mint egy vekonyabb csontozatunak. Ha sok rajtad az izom az is lehet hogy semmit sem kell leadnod. Ezt itt senki sem tudja neked megmondani. Keress fel egy duetetikust es egy szemelyi edzot, ha nem ertesdz hozza alapbol ezzel kellettvolna kezdened. Ok segiteni fognak esetleg olyan feladatokat mutatni, amivel em 100%osan, de jobban meg tudod orizni a melleid meretet.
2017. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

"B-s melltartó is inkább a széles hát miatt kell."

A betű a kosárméretet jelöli, a hátméretet a szám adja.


Mi lenne, ha inkább megbarátkoznál azzal, hogy körte vagy? Azon változtatni úgysem tudsz. Az ilyesmin mások nem problémáznak annyit, őket nem is érdekli, milyen az alkatod, te nagyítod annyira fel a problémát.

Erősíts felsőtestre és öltözz körtéknek megfelelően, ha optikailag javítani akarsz a dolgon.

2017. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
5, szerintem nem azért lett a válaszod lepontozva, mert azt írtad, hogy neki kell eldöntenie, mi a fontosabb neki, mert ebben igazad van, hanem a második fele miatt, ami nettó hülyeség. Fehérjében gazdag ételeket nem csak akkor kell/jó fogyasztani, ha nagyon aktívan edz valaki. Az intenzív edzés nyilván emeli a fehérjeszükségletet, de ha eddig valaki rosszul evett, akkor simán lehet, hogy a minimumot se vitte be... És ezen érdemes változtatni, sokkal jobb közérzet, több életerő az eredménye, ha kicsit eltoljuk a fehérje felé a napi energiabevitelünket.
2017. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ja igy mae vilagos😅 Arra szerettem volna azzal a resszel celozni (de ezek szerint nem jott ossze) hogy ha nem sportol a feherje hizlalni fogja. Nyilvan nem a natur csirkere gondolok ilyenkor. Ebben az esetben elnezest kerek az ideges mo dataimert😊😅
2017. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Én nem pontoztam le senkit, szóval ne vádolj meg ilyenekkel... A véleményeteket tiszteletben tartom, mivel én kérdeztem rá, ti meg csak elmondtátok.


Szerintem azt a választ fogom megfogadni, ami olyan 55 kilót mond, mivel a mai napon elkezdtem futni és sétálni levezetésként. Remélem, így a fogyás elosztása kedvezőbb lesz. :\

A fehérje hízlal? Én erről még soha nem hallottam igazából. Mindenesetre akkor is fogok túrót enni, mert szeretem is. :D

2017. jún. 29. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nagy mennyisegben, 0mozgassal igen.😂 Sok sikert😊
2017. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!