Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandó gyomorfájdalom mióta...

Állandó gyomorfájdalom mióta újra elkezdtem jobban figyelni az étkezésre?

Figyelt kérdés

Szóval, tavaly tavasz végén kezdtem el diétázni, számoltam a kalóriákat. Nyár végére lefogytam körülbelül 20kg-t és úgy gondoltam, hogy mivel ez hirtelen sok volt, akkor tartsuk egy kicsit, hogy a bőröm ne ereszkedjen meg még jobban (sport mellett). 1500kcal ettem a diéta alatt, míg szüneteltettem mostanáig, ezt felvittem 2000kcal körülbelül. (Nem is híztam vissza, 1-2 kg volt +-)

Most hétfőn kezdtem újra, de folyamatosan fáj a hasam és nehezen jutok el a mosdóba, vagy ha sikerül is, érzem, hogy nem jó, nem elég. Puffadok állandóan ráadásul, pedig mindent ugyanúgy csinálok mint eddig. Puffasztót nem eszek. Mi baj lehet? Rosszul csinálnék valamit? Napi folyadékom olyan 2-3 liter között ingadozik. (Sima víz, néha rakok bele citromot és fahéjat). Próbálok valóban tudatosan étkezni (liszt, cukor és társai nincsenek, zöldség fehérje van.)



2017. jún. 29. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Eszel tùròt? Joghurtot? Esetleg kis laktòzèrzèkenysèged lehet ha eszel ilyeneket. Ha nem, akkor esetleg túl sok a rost, az felfùj egy kicsit. Nalam ha zöldbabot eszem vagy kelbimbòt,az szokott felfùjni.
2017. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az eddig folytatott diéta a maga 1500 kalóriájával nagyon egészségkárodító volt. A nem irányított diéták hozadékai a gyomor- és bélrendszeri panaszok. Első lépésnek egy ételintolerancia-tesztet csináltatnék, mindemellett ellátogatnék gasztroenterológushoz, hogy kivizsgálja mi lehet a gond.
2017. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!