Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek, cemb/fenék....

Fogyni szeretnek, cemb/fenék. Lent boven!?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit búzának neztek majd,de fogyni szeretnék combrol es fenékről,ez az a testrészem ami sajnos genetikám miatt elég nagy csípőm van + a combra fenékre eléggé konnyen hízok (főleg belső comb,es a fenék alatti rész) segítsetsetek,írjátok meg szerintetek mivel lehetne gyorsan átformálni,kajára odafigyelek,csak csirke barna rizs...stb eszem,felső testel minden rendben van,csak ez a fránya alsó,ez az ami nem nagyon akar formálódni

UI:amit az elején írtam,a "búzának fook tűnni) azért írtam mivel 17/F vagyok,és rohadtul rossz érzés mikor nagy a combod+a csípőd,ezáltal nem tud úgy kitűnni a V alak...stb

Meg még egy:kiskoromba kövér voltam 14 évesen 100 kg (kb 160cm)

Mára 188cm 80 kg (a növésnek köszönhetően + edzés nem nyúlt meg a bőröm)

Remélem érthetően írtam le,elnézést a helyesírásért,telórol voltam,este van...stb (tudom nem mentség)

A válaszokat/segítségeket előre megkoszonom!



2017. jún. 29. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi fogyas. Eddz, etkezz egeszsegesen legy kitarto es az altalad kivant helyekrol is fogyni fogsz
2017. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
188 cm magassághoz 80 kiló nem sok, szval nem hiszem, hogy olyan vastag lenne a lábad. Inkább örülj neki, én frászt kapok a pipaszár lábú fiúktól. Amúgy, ha keveset eszel és nem edzed a lábad csak kardiózol (napi 8-10 km futás normál tempóban), akkor mindenhonnan szépen lefogysz és utánna csak felsőtestre edzve azt visszaépíted, a lábra meg nem csinálsz semmit. Ez talán működne, de min. 1-2 év. Helyi zsírégetés nincs és nem is volt soha, szerintem egyél normálisan,edzél és jó lesz.
2017. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,eddig edzettem,helyesen taplalkoztam,de szerintem ott volt a bibi,h eddig jobban tomegelos etrendet kovettem,es nem is nagyon edzettem a belso es a kulso combombra,de majd most,koszi a válaszokat,tudom h nincs helyi zsírégetés!
2017. jún. 30. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell a belsőt külsőt külön. Legalábbis ha erre a csajos lábnyitogatós, összecsukós dologra gondolsz. Guggolás, lábtoló, kitörés, deadlift. Esetleg combfeszítő, combhajlító és jó vagy.
2017. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!