Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni. Mit...

Szeretnék lefogyni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem futni, mert egy év alatt felszedtem 7 kg-t és szeretném leadni. Jelenleg 54 kg vagyok és nincs semmi testképzavarom mielőtt valaki azt mondaná, csak nagyon alacsony vagyok (156cm) és az a baj, hogy eléggé látszik. A fenekemre, a hasamra és a combjaimra szedtem fel egy kicsit és innen is szeretnék lefogyni.

2016. jún. 22. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend és sok jó szex.
2016. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ideje életmódot váltani, az szinte senkinek nem árt. A futás OK, de az étrendet is változtasd.

Ha oda ment fel, várhatóan onnan is fog lemenni fogyáskor :)

Sok sikert!

2016. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy honnan fogsz fogyni, azt sajnos nem mi, nem te és nem a sport dönti el, alapvetően mindenhonnan fogysz, ha fogysz, a finom részleteket a genetika határozza meg jobbára.


Nekem az alábbi jött be:


reggeli: müzli-joghurt, vagy zabkása gyümölccsel

tízórai: gyümölcs vagy nyers zöldség

ebéd: zöldségköret+fehérje (hogy ez csirkemell, hal, sajt, tofu vagy mi, az egyéni)

uzsonnára megint valami nyers "cucc" :)

vacsora: saláta sovány dresszinggel (nem bolti, hanem te otthon csinálod sovány joghurtból, olívaolajból, fűszerekből, citromléből stb.) és esetleg valami feltét, fehérjeforrás, megint csak ízlés szerint.

2016. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.😊
2016. jún. 29. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!