Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az alakom körte alakú, és...

Ha az alakom körte alakú, és ebből adódóan vastagok a combjaim, akkor is így lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Lehetséges a combjaimnak is vékonynak lennie? Most vagyok 162cm magas, és 62kg.

Ha lefogyok tegyül fel 45kg-ra (most ne jöjjön senki azzal, hogy ez nem egészséges nem ezért kérdezem) akkor a combjaimból is fogyni fogok? Vagy ez teljesen alkati dolog és én soha az életben nem lehetek vékony? Soha nem lehetnek már vékony combjaim?


2017. júl. 2. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Genetika nagyban döntő tènyező igen. A problèmàs területről is le fog menni a többlet, de nagyon nagyon nehezen ès sokàra. Nekem a has a problèmàs, onnan ment le legutoljára.
2017. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen, és keservesen le fog menni, de igazán vékony sosem lesz. Nekem is a combomra és a seggemre megy minden, ha lefogyok, onnan megy le utoljára, de csak egy bizonyos szintig. Ha mindenem csont és bőr már, a combom akkor is vastag marad sajnos, szóval igazából nekem nincs is értelme fogyni sajnos, engem is a combom zavar, de úgy látszik az nem tud jobban vékonyodni.
2017. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is körte vagyok, 170 cm és 55 kg, de vaskosak a combjaim meg a fenekem. Már feladtam, hogy alul vékony leszek valaha is.
2017. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Az a titka,hogy bizonyos mértékű fogyás után el kell kezdeni tömeget növelni (na nem a zsírét, hanem az izomét). Ugyanis az izomszövet nagyon-nagyon sok kalóriát éget.

Akin sok az izom, az többet ehet anékül, hogy hízna, illetve ha van rajtad izom, könnyebben fogysz.

Ezért nem jó az, amit feljebb írt valaki,hogy "amikor már mindenem csont és bőr". Így persze, hogy a problémás területeken sok lesz a zsír. Egészséges kajáláa, sok sport (súlyzós edzések is).

2017. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, arányaiban mindig vastag lesz. Ha tényleg tipikus körte vagy, nem tudsz annyi izmot pakolni felülre, hogy ne olyan legyél, mint aki két nőből van összerakva.

De ez nem jelenti hogy ne lehetnél csinos.

4-es, te meg még nem láttál körtét.

Olyan izmos vagyok, amennyire csak egy nem koxoló nő lehet, mégis aránytalan, mert csonton nem változtat a súlyzózás. 32 centis váll mellé 100-as csípő sose lesz arányos. Nem beszélve az AA-s mellekről, amik szintén nem nőnek meg a súlyzózástól. A lábamra egyébként az izom is könnyebben rakódik, nem csak a zsír.

2017. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!