Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem nagyon szeretek futni,...

Nem nagyon szeretek futni, ezért otthon szoktam ugráló kötél nélkül ugrálni. Ezzel fogyhatok? Mennyi kalóriát égetek így el kb. fél óra alatt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 13:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben térd emeléseket is szoktam csinálni.
2017. júl. 2. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszel, mint amennyit elégetsz, akkor nyilván fogyhatsz.
2017. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A fogyáshoz elengedhetetlen, hogy odafigyelj az étkezésre. 70-80%-ban ez számít.
2017. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Az ugrálás nem éppen fogyókúrás edzés. Valami mást csinálj. Hány éves vagy? Magasság, súly, fiu/lány?
2017. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátom használtan vett egy stepper gépet nekem és én azzal napi 20-25 perc taposás plusz fegyencedzés gyakorlatait csináltam és 1 év alatt 25 kilót dobtam le magamról és erősödtem is. Az étkezésemen nem nagyon változtattam csak a mennyiségre figyeltem oda egy picit jobban és ennyi. Aztán amikor nyár volt 3 éve akkor a barátommal eljártunk gyalogolni, nem arra hogy sétáltunk kint az utcán hanem gyalogoltunk, tempósabb sétát csináltunk ami napi 5 km volt, és ezt úgy lőttük be hogy a barátoméktól elindultunk egészen a város központjába és onnan egy másik elvezető úton meg vissza a barátomékhoz a város másik felén át. Így is csak a város szűk 40% át érintettük, de ez épp elég volt, és úgy csináltuk hogy nem álltunk meg csak a kereszteződéseknél.
2017. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!